• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Po aktualizacji przeglądarkowa wersja przestała poprawnie działać...

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2723
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser2723

Guest
- zwiesza się aplikacja (np. przy przechodzeniu między oknami -- do zadań itp.) i trzeba restartować
- często zwalnia (slideshow np. przy przesuwaniu okna) i trzeba restartować
- często wywala błędy i sama się restartuje
- zwiesza się czat i nie można dodać tekstu (co do tej pory częste było tylko w apce)
Przed ostatnia aktualizacją takie problemy zdarzały się WIELOKROTNIE rzadziej.

Restarty, czyszczenie cashu przeglądarki (choć wcześniej nie było specjalnej potrzeby) już robiłem, więc proszę o inny zestaw porad. :)
Przetestowałem też przejście z Chrome na Edge - praktycznie to samo!
Wcześniej nie sprawdzałem, to nie mam porównania, ale pożeranie zasobów kompa jest zastraszające - po włączeniu gry w przeglądarce na statycznym obrazie obciążenie procesora rośnie z 6-8% do 40-50% a czasem 100% [sic!]
I to na 4 rdzeniowym komputerze na którym bez problemu gram po sieci w CSGO [AMD Phenom X4 965 2.4 GHz / 9 GB RAM/ AMD Radeon HD 7950]
Nie jest to może mocna gamingowa maszynka ale na grę przeglądarkową powinna wystarczy skoro ostatni Wiedźmin się nie ciął ...
Czy Wam aby ktoś nie podrzucił do gry skryptu na kopanie Bitcoinów (to wyjaśniałoby takie pożeranie zasobów procesora)? Ostatnio zdaje się You Tube się z tym zmagalo...
W każdym razie zróbcie moi drodzy coś z tym, bo nie da się teraz grać...
Pozdrawiam
Destinaris
 

DeletedUser2017

Guest
Nie jesteś jedyny który ma ten problem a to nie jest zależne od nas tylko od serwerów Inno i nie sądzę aby następna aktualizacja wniosła coś nowego w postaci poprawy jakości gry.
 

DeletedUser1776

Guest
Chat faktycznie buguje. Do tego doszły problemy z wyświetlaniem wiadomości i powiadomień. Po kliknięciu ikony tarczy bractwa nagle pojawiają się wiadomości i powiadomienia. Poza tym wszystko powyższe także i ja zauważyłem. Myślałem, ze po prostu zbyt wolno kręcę korbką.
 

DeletedUser2723

Guest
Coś poprawili, pożeranie zasobów spadło do kilkunastu % i jest to poziom akceptowalny i jakoś w miarę zrozumiały...
 
Do góry