• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Podświetlenie dróg w opcji przenoszenia

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2264
  • Data rozpoczęcia

Czy podświetlenie dróg w opcji przenoszenia budynków to dla Was dobry pomysł?

  • Tak, to byłoby pomocne

    Głosy: 11 100,0%
  • Moze, ale może nie

    Głosy: 0 0,0%
  • Po co, lubię sobie poszukać

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    11

DeletedUser2264

Guest
Podczas przenoszenia budynków nie widać dróg, bo zasłaniają je inne budynki. To potrafi być uciążliwe. Można wpaść w panikę przy większym mieście :D. Proponuję np. podświetlenie.
A może tylko ja mam z tym problem..
 

DeletedUser174

Guest
nie, nie tylko Ty masz z tym problem. Zwłaszcza jak sie jeden zapomniany kawałek skitra za budynkiem, że go nie dość że nie widać to jeszcze nie sposób go "złapać" aby teren oczyścić. Smutek :( niby to nie problem poklikać na oślep... ale jak ten jeden wredny kawałek drogi schowa się za jakimś setem... oj wtedy boli jak do końca produkcji brakuje kilku minut. Biorę w ciemno cokolwiek co by ułatwiło ten temat
 

Proqrator

Rozbójnik
Drogi podswietlaja sie jesli wybierze sie przeniesienie drogi lub jej budowe. Przynajmniej w apce, nie wiem jak na pc. Ale mimo wszystko przy przenoszeniu budynkow moglyby sie jakos odznaczac
 

Nusion

Kapłan
Nie wiem jak na apce, bo tam klikam tylko motywki, ale w przeglądarce jak chcę przenieść/usunąć drogę jest problem straszny.
Natomiast tu ankieta dotyczy przenoszenia budynków, a nie dróg
Podczas przenoszenia budynków nie widać dróg
Ja podczas przenoszenia budynków widzę drogi (przeglądarka)
 

Proqrator

Rozbójnik
Pomysl dobry i wiele by ulatwil, ale grafika budynkow jest tylko z przodu ich srodek i inne strony sa puste. Zmiana widoku wiazalaby sie z przerobieniem grafiki wszystkich budynkow. A na to ze strony ig bym nie liczyl.
 
Do góry