• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Zgłoszone Podpatrzenie kosztów. [17-02-PL-UI-1]

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser727
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser727

Guest
Ten temat powinien pokazać lekki sens mojego ostatniego pomysłu.
Najeżdżając wykrzyknik w prowincji będzie się wyświetlać w ramce koszt negocjacji i rysunki żołnierzy prowincji z ich liczbą (nie w oddziałach, ale w całości). Dopiero po kliknięciu będzie można zawalczyć lub ponegocjować. W pomyśle chodzi o to, by nie klikać gdy nie ma się potrzebnych jednostek/towarów i monet.
Miałem czasami taki błąd w komputerze, że wszystko klikało mi się podwójnie, więc chciałbym, by gra trochę mi kompa oszczędziła itp.
 

DeletedUser

Guest
Na każdym wykrzykniku na prowincji z osobna? Dobrze rozumuje?
 

DeletedUser363

Guest
O, no proszę, i to mi się podoba! Rzeczywiście dobry pomysł, który rozwiązałby problem braku podglądu własnych surowców (jak się już wejdzie w wykrzyknik to są zaszarzone, co zostało już słusznie zauważone w wątku o podglądzie wojsk tak jak surowców), jak również ruszyłoby do przodu temat podglądu samych wojsk, bo miałoby to wówczas jak najbardziej sens.

Wstępne rozeznanie by można było zrobić, nawet wybrać sobie odpowiedni dla nas wykrzyknik a potem już kombinować w przypadku walki na bieżąco. :) Jak dla mnie na plus, dobry pomysł.
 

DeletedUser727

Guest
Na każdym wykrzykniku na prowincji z osobna? Dobrze rozumuje?
Tak. W końcu ktoś lubi mój pomysł... Wcześniej czasami zapominałem idąc do kupca i z miasta do prowincji wracałem. Teraz z prowincji będę wiedział ile mam kupić lub co zaakceptować :)
 

DeletedUser580

Guest
Jeżeli mówimy o podglądzie konkretnego konfliktu (a nie całej prowincji), to teraz jest tak, że się klika i widać przeciwników i koszt negocjacji. Decyduję: płacę, walczę, wycofuję się. Wydaje się być to ok...

"Najeżdżając wykrzyknik w prowincji będzie się wyświetlać w ramce koszt negocjacji i rysunki żołnierzy prowincji z ich liczbą (nie w oddziałach, ale w całości)" - teraz wyświetlają się na tym etapie dokładne ilości przeciwników. Chodzi żeby były zsumowane, np. ilości Orków? Nie 2x 200, a 400? Po co?

Wyjaśnicie proszę, chłopaki, bo widzę Wasz zachwyt i chyba nie ogarniam jego źródła. ;)
 

DeletedUser727

Guest
Jeżeli mówimy o podglądzie konkretnego konfliktu (a nie całej prowincji), to teraz jest tak, że się klika i widać przeciwników i koszt negocjacji. Decyduję: płacę, walczę, wycofuję się. Wydaje się być to ok...

"Najeżdżając wykrzyknik w prowincji będzie się wyświetlać w ramce koszt negocjacji i rysunki żołnierzy prowincji z ich liczbą (nie w oddziałach, ale w całości)" - teraz wyświetlają się na tym etapie dokładne ilości przeciwników. Chodzi żeby były zsumowane, np. ilości Orków? Nie 2x 200, a 400? Po co?

Wyjaśnicie proszę, chłopaki, bo widzę Wasz zachwyt i chyba nie ogarniam jego źródła. ;)
Tak jak myślisz. Żeby nie marnować miejsca w ramce :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry