• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Podwójne loginy po użyciu komendy /who

Sorcha

Rycerz
Wersja gry: v1.64.2-(2277151a4) (2018-10-08 7:14)
Świat gry: PL 3
Przeglądarka + wersja: Firefox 62.0.3
Wersja Flash Playera: 31.0.0.108 (64 bit)
System operacyjny: Windows 7 64bit
Rozdzielczość ekranu: 1366x768
Nazwa konta: Sorcha
Elfy czy Ludzie: Elfy

Powtarzalność: 5/5 (1/5 = raz; 2/5 = losowo; 3/5 = czasem; 4/5 = często; 5/5 = zawsze)

Opis sytuacji:
Po otworzeniu czata i użyciu komendy /who pojawiają się podwójne loginy członków Bractwa (zrzut nr1). Przeładowanie strony z grą nie pomaga (zrzut nr 2). Podwójne loginy najwyżej zmieniają kolejność na liście. Błąd występuję nie tylko u mnie u jeszcze co najmniej jednego członka mojego bractwa. Niestety nie znam dokładnej specyfikacji wiem tylko, że występuje (poprosiłem o użycie komendy /who i było to samo).

Spodziewane działanie:
Po użyciu komendy /who loginy obecnych członków Bractwa powinny wyświetlać się bez duplikatów.

Kroki do odtworzenia błędu
1. Zaloguj się do gry na świecie 3
2. Miej otwarte okienko czata
3. Użyj komendy /who
4. Loginy graczy na liście obecnych występują podwójnie
5. Jeśli jest co najmniej dwóch zalogowanych członków Bractwa przeładuj stronę z grą.
6. Miej otwarte okienko czata
7. Użyj komendy /who
8. Loginy graczy nadal występują podwójnie ( najwyżej zmieniły kolejność )

Zrzut ekranu z widocznym błędem:
Zrzut_1_who.png Zrzut_2_who.png
 

Sorcha

Rycerz
Powtarzalność: 5/5 (1/5 = raz; 2/5 = losowo; 3/5 = czasem; 4/5 = często; 5/5 = zawsze)
Powtarzalność: 1/5
Co do zgłoszonego błędu chyba muszę zmienić kategorię bo przestał występować, pewnie chwilowa awaria czata i komendy /who zmieniam 5/5 ponieważ w czasie zgłoszenia występował za każdym razem, teraz raczej bardziej jest odpowiednia 1/5 bo jak pamiętam to pierwszy taki przypadek.
 
Do góry