• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

polityka gry elvenar i dlaczego to gra dla masochistów

Status
Zamknięty.

merlin73

Wędrowiec
Odwal się od Chrisa. Dopisujesz jakieś farmazony, które nie mają nic wspólnego z prawdą. Nigdy nie zrozumiesz czym jest strategia w tej grze- ona jest dla Ciebie za trudna. Ludzie Ci podsunęli poradnik turniejowy, do którego nawet nie zajrzałeś a tam znalazłbyś odpowiedź.
Jestem ciekawa jaką historię dopiszesz do mojego konta (głównego) - gram każdy turniej wojskiem z wynikami rosnącymi. Nie sprawia mi to żadnej trudności na wszystkich rodzajach turnieju, wręcz czekam na jakąś ścianę, ale na razie nie nadchodzi. Ogarnij podstawy, albo skończ grać, bo to Cię przerasta.
Akurat do Ciebie Charlene nie mam nic ponieważ masz zrównoważony rozwój i robisz to umiejętnie nie tak jak chris i to widać w statystykach . Tak jak ty gra garstka i ich należy cenić bo znaleźli złoty środek i nie są to masochiści . Co do chris tak nie sądzę , środka nie znalazł , nie zbalansował się .

Nie zmienia to faktu że to gra dla masochistów . Już jak pomyśli się o tych czasach i specjalnym zamęcie z produkcją portalową to naprawdę , jak to nie masochizm to co . Definicja masochizmu pasuje do tej gry bardzo a wy zaprzeczacie , hm ciekawe , wyparcie rzeczywistości czy co .

Rozumiem że ma być trudniej , ale jak we wszystkim są granicę a ta gra ja przekroczyła .
Gdyby skala trudności wiązała się z pomyślunkiem strategia czy taktyką , nic bym nie mówił , ale tutaj są upierdliwe zadania które są specjalnie wydłużone w czasie i często te zadnia robione są tworzone są przez żartownisia .

Od razy przypomina się mi historia z biurokracją u Asteriksa , jak poszedł po formularz a tu jakieś dodatkowe wnioski trzeba wypełniać , dosłownie jak u nas z administracją . Może tak bardzo się do tego przyzwyczailiście że traktujecie to jako normalność . To by było zabawne .
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry