• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

pomniejszanie widoku 2x 3x

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser313
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser313

Guest
Defaultowy wygląd świata po instalacji jest tak mega duży że trochę przerażający :) natomiast niewiele różni się pomniejszenie planszy które można użyć tylko raz. Jestem zdecydowanie za tym aby umożliwić pomniejszenie plansz . Każdy powinien mieć możliwość dostosowania widoku do swojego wzroku :(Jest to kwestia, która np mi bardzo przeszkadza i mam nadzieje , że zostaną podjęte jakieś kroki w tym kierunku ;)
*mapa świata kategorycznie
*wioska
 

DeletedUser313

Guest
znam Ctrl+ i - i jakoś na firefoxie nie bardzo ; ) nie wiem może faktycznie u ciebie tylko działa lub taki widok jest wystarczający.
 

DeletedUser79

Guest
Jest to problem, który był już poruszany na forum i wielu użytkowników było za wprowadzeniem zmian w tym kierunku, lecz niestety jeszcze nie weszło jakiekolwiek usprawnienie, chociaż osobiście mam nadzieję, że to zostanie dopracowane.

images
 

DeletedUser13

Guest
znam Ctrl+ i - i jakoś na firefoxie nie bardzo ; ) nie wiem może faktycznie u ciebie tylko działa lub taki widok jest wystarczający.
Dlatego napisałem, że na chrome to działa.
Kwestia mapy przewinęła się już multum razy na forum, ale jak na razie mają inne priorytety :)
 

DeletedUser313

Guest
: ( dzięki za wypowiedzi, przynajmniej wiadomo na czym stoimy.
 

DeletedUser

Guest
Obecnie wprowadzane są nowości, a ulepszenia będą wprowadzone po ustabilizowaniu gry.
 
Status
Zamknięty.
Do góry