• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Wprowadzone Pomoc sąsiedzka w Bractwie

  • Rozpoczynający wątek Avilon
  • Data rozpoczęcia

Czy uważacie, że taka opcja byłaby pomocna?

  • Tak, fajny pomysł

    Głosy: 36 100,0%
  • Nie, o czym ty myślisz kobieto

    Głosy: 0 0,0%
  • Ja tam nikogo nie motywuje i mi to nie przeszkadza

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    36
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Mi osobiście pasuje kolorystyka nałożona na tekst, czyli opcja pierwsza z postu #11
 

DeletedUser

Guest
@Avilon Na ile mogę to coś tam zrobię. Najzabawniejsze jest to, że nigdy nie miałem tak naprawdę wybitnych zdolności graficznych. To bardziej chałupnictwo i uparte poprawianie tego, czego natura nie chciała dać :D
 

DeletedUser14

Guest
E, kłócicie się nad szczegółami, a prawdopodobnie oni i tak to zrobią po swojemu ;)
 

DeletedUser110

Guest
Mnie się najbardziej podoba ta wersja:

HXs2oGQ.jpg


Przy czym nie dawałbym kolorów w ogóle. W sumie takie "1h 7m" jest czytelne i od razu się odróżnia od "20h 27m"
 

DeletedUser80

Guest
Kolory tak ale się powtórzę:
Zielony oznacza gracza on-line
Czerwony że go nie ma.
 

DeletedUser13

Guest
Pomysł fajny, graficznie nawet bym to widział, jednak kolory godzin już nie.
Jeżeli chodzi o aktywność Gracza (online/offline) wolałbym rozwiązanie z forum (zielony narożnik na avatarze w zupełności by wystarczył).
 

DeletedUser37

Guest
Oczywiście że tak ;)

Tylko bez kolorów, a jak czas dobiegnie końca, zamienia się na "Odwiedź" czy na tą ikonkę z domkiem ;)
 

DeletedUser

Guest
thek - super :) najbardziej pasuje mi opcja 1 - tylko w puste okienka można wstawić "domki" z łączem do miasta. i jest super, pasuje do całej reszty.
te wersje z pogrubioną czcionką lub pełnym kolorem troche "agresywne" mi się wydają, w sensie oczy bolą... przepraszam, mam nadzieję że wiesz o co mi chodzi :)
 

DeletedUser

Guest
Jasne że rozumiem @ZwierzoFanka :) To tylko koncept zresztą i barwy można stonować. Ja dałem agresywniejsze nieco, by łatwiej wyróżnić sam pomysł i to gdzie oraz co by się zmieniło.
 

DeletedUser

Guest
Fajna sprawa. Popieram. Jak już dodajecie kolumne, to mam taką propozycję że można by dodać między numerem a nickiem kolejną kolumnę z kółeczkiem które by świeciło się na zielono jakby gracz był online, nie świeciłoby się jakby był offline i ostatnie logowanie było w ciągu 24h, na żółto jak jest nieaktywny ponad 24 h, na czerwono powyżej 3 dni. Taka luźna propozycja, może ktoś bardziej kreatywny to lepiej ogarnie :)
 

DeletedUser

Guest
Propozycja mi się podoba :)
Poszedłbym dalej: po co odwiedzać miasto, żeby kliknąć motywację ?
Najlepiej gdyby po najechaniu na gracza z gildii otwierało się menu, w którym kliknęlibyśmy pierwszą pozycję od góry :)
Dużo mniej danych do wczytania, nie będzie wywalać tak często flasha i mniej bezsensownego klikania :)
 

DeletedUser300

Guest
Świetny pomysł .Wersja thek nr1 jak dla mnie :).Ta powiększona czcionka też jak dla mnie bijąca po oczach ale pomysł genialny.Czekam na wynik :)
 

DeletedUser335

Guest
hej.... bardzo fajny i przydatny pomysł ale może tak:
- kolory- ok ale 2 (zielony i czerwony) i nie oznaczające czasu jaki został do kliknięcia na PS u gracza (bo to dokładnie widzimy po zegarze) ale to CZY GRACZ BYŁ U NAS w przeciągu ostatnich 23h
- idąc dalej tym samym tokiem...(super rzecz) domek/link przenoszący do miasta gracza również w dwóch wariantach kolorystycznych (wg. metody jak powyżej)
Co do tego czy będzie to tło czy bezpośrednio kolorowa czcionka/domek zostawiam dowolność.
Ta opcja którą proponuje daje nam nie 2 ale 3 informacje/możliwości do podglądu w jednym miejscu... dla tego postanowiłem ją zaproponować.
pozdrawiam i miłej gry ;)
 

DeletedUser

Guest
Propozycja mi się podoba :)
Poszedłbym dalej: po co odwiedzać miasto, żeby kliknąć motywację ?
Najlepiej gdyby po najechaniu na gracza z gildii otwierało się menu, w którym kliknęlibyśmy pierwszą pozycję od góry :)
Dużo mniej danych do wczytania, nie będzie wywalać tak często flasha i mniej bezsensownego klikania :)

Tylko w ten sposób nie dałoby się wybrać tego co gracz chce, żeby mu motywować. U nas wpisujemy sobie w nazwie co chcemy, żeby nam zmotywowano, tak jest lepiej bo nie każdy stawia na kulturę.
 

DeletedUser703

Guest
Mam taką propozycję, która uważam że mi jak również innym graczom ułatwiła by życie. Oglądając mapę świata można zobaczyć czas potrzebny do następnej możliwej motywacji, jednak w obrębie gildii na awatarach towarzyszy nic takiego nie ma dopiero po wejściu do czyjegoś miasta.
 
Status
Zamknięty.
Do góry