• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Pomoc sąsiedzka

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2262
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser2262

Guest
Witam

Chciałem się was zapytać, czy wynika to z błędu czy jest to może ograniczenie:

- posiadam RATUSZ na 19 poziomie (max pojemność 7,7mln złota)
- w ramach pomocy sąsiedzkiej max pojawiło się 1,6mln złota
- pomimo iż gracze dalej pomagali kwota pomocy w ratuszu powyżej 1,6mln złota nie rosła
- dziwi mnie również to że jeżeli jest ustawiony max limit pomocy, to że gracze mieli możliwość ZEROWEJ pomocy - czy np. pomoc sąsiedzka na ratuszu nie powinna wygasnąć, tak jak jest to w przypadku budynków kultury lub kwatery robotniczej?

Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi
Mighty Garoth
 

DeletedUser110

Guest
Jest limit. Ale wygaśnięcie możliwości klikania w Ratusz nie byłoby dobre. Gacze często byliby 'zatkani' i 'nieklikalni', co sprawiłoby, że pomoc by była rzadko kiedy możliwa.
 

DeletedUser

Guest
jw - pomoc sąsiedzka jest obopólną korzyścią nawet jak ty nic nie masz to gracz pomagający dostaje gratyfikację - blokada uniemożliwi to pomimo najszczerszych chęci wspierającego :) (albo potrzeby chwili by zdobyć x złota)
 

DeletedUser80

Guest
Jest limit. Ale wygaśnięcie możliwości klikania w Ratusz nie byłoby dobre. Gacze często byliby 'zatkani' i 'nieklikalni', co sprawiłoby, że pomoc by była rzadko kiedy możliwa.
Tyczy się to raczej martwych dusz na mapie.
Kompromisem byłaby czerwona a nie biała łapka nad ratuszem ale:
to jest dodatkowa praca dla grafików, programistów, projektantów i producentów
I sprzątaczki:)
 

visit0r

Paladyn
jw - pomoc sąsiedzka jest obopólną korzyścią nawet jak ty nic nie masz to gracz pomagający dostaje gratyfikację - blokada uniemożliwi to pomimo najszczerszych chęci wspierającego :) (albo potrzeby chwili by zdobyć x złota)
blokada motywacji graczy nieaktywnych (tacy nie zbieraja zlota z ratusza zbyt czesto ;>) szybko by oczyscila serwer, pomocy sasiedzkiej udzielam glownie dla zlota, sasiadow grajacych w ta gre aktualnie mam okolo 20 przy odkrytych ponad 200 prowincjach, przy zatkanych ratuszach, bo kwater do klikniecia juz u wielu nie ma, kultura tez szybko by przestala byc mozliwa do klikniecia wiec szybko bym przestal wychodzic z miasta, bo po co
 

DeletedUser110

Guest
Tyczy się to raczej martwych dusz na mapie.
Myślę, że martwych dusz każdy ma na mapie znacznie więcej, niż aktywnych graczy. Dlatego blokada 'zatkanego' Ratusza byłaby porażką.
Osobiście rzadko przekllkuję mapę, jeśli już, to tylko z fona, jeśli pojawia się nagła potrzeba zdobycia większej ilości kasy (zadanie ewentowe, czy jakiś ekstra-wydatek). I gdyby nagle ponad połowa miast stała się nieklikalna, to bym się wq@#$%...
 

DeletedUser

Guest
@Fredek z Fabryki Kredek właśnie o tym piszę średnio pewnie z milion złota dziennie bym stracił na takiej blokadzie

Inna sprawa jakby usuneli martwe dusze i zagęścili mapę, u mnie jest od groma aktywnych z tymi samymi bonusowymi co ja (czyli pełno marmuru, jedwabiu i klejnotów reszta znacznie gorzej) ale to marzenie typu wygrana w lotto
 

DeletedUser2262

Guest
Kochani, dzięki śliczne za odpowiedź - faktycznie zgadzam się że to by się zatkało, gdyby była blokada na ratuszu, aczkolwiek uważam że maksymalny limit pozyskanego złota z łapek powinien odpowiadać 100% pojemności ratusza.

PS @BlossomValvi - nam właśnie w bractwie tych towarów brakuje najbardziej xD
 
Do góry