• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Pomoc sąsiedzka

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser234
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser234

Guest
Jak każdy widzi i odczuwa, gra ma bardzo poważne problemy z działaniem. Nie chce mi się nad tym niepotrzebnie rozwodzić, większość rzeczy jest opisanych. Chodzi mi teraz tylko o pomoc sąsiedzką. Przeznaczanie kilkunastu minut żeby wspomóc (tylko!) swoje bractwo raczej nie jest pociągające (gdzie powinno się to zrobić w maksymalnie 5 minut, bez żadnego odświeżania strony co 3/4 miasta). Ten system odpycha. Sam się zastanawiam, czy nie zrezygnować z grania, gdyż coraz mocniej wszystko to zaczyna raczej frustrować, niżli bawić.
Co zamierzam zaproponować? Zewnętrzną pomoc sąsiedzką, bez włączania widoku miasta. Wystarczyłoby włączyć listę towarzyszy/widok świata, kliknąć na nazwę gracza i wybrać opcję pomocy sąsiedzkiej.
Co potem:
a) Pomoc jest zapisywana na koncie gracza, a ten sam sobie przyznaje pomoc na konkretne budynki.
b) Pomoc jest przyznawana na losowe budynki.
c) Rozwijałaby się lista budynków na które można nałożyć premię.
To tyle.
Pozdrawiam.
 

DeletedUser

Guest
Jak dla mnie to nie ma sensu wprowadzać dodatkowych uproszczeń z powodu chwilowych problemów z grą.
 

DeletedUser234

Guest
Poczekamy, zobaczymy. Mam nadzieję, że to się w końcu zmieni (od początku gry, czyli coś 1,5 miesiąca, zmagam się z tym problemem), ale jedna linijka budzi we mnie wątpliwości:
"Wciąż staramy się zmniejszyć konsumpcję pamięci i znaleźć lepszy sposób na proces ładowania."
Zobaczymy.

PS Miły zbieg okoliczności, temat o aktualizacji pojawił się kilkanaście minut po stworzeniu tego tematu :D
 

DeletedUser

Guest
Myślę, że temat został wyczerpany i można go zamknąć, ponieważ aktualnie nie ma sensu jak widać taki pomysł, skoro go usprawniono :)

Pozdrawiam i życzę miłego dnia :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry