• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Pomoc w rozbudowie cudu

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser3054
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser3054

Guest
Pomogłam osobie z bractwa w rozbudowie antycznego cudu, pojawiła się skrzynia z prezentami obok mojej nazwy, ale w rzeczywistości nic nie otrzymałam. Stało się to dzisiaj ok godz. 10, świat Arendyll, przeglądarka Puffin
 

DeletedUser1660

Guest
Czasami nagrody pojawiają się dopiero po odświeżeniu gry.
 

Hassano

Łucznik
Nie chce sie czepiać ale z tego co mi wiadomo to z puffina oficjalnie korzystać nie można.. Teraz jest apka elvenara
Co do problemu to też to często zauważam, niekiedy wystarczy sie przelogować a czasami trzeba odczekać z godzine albo dwie i nagroda pojawia sie jeszcze raz i wtedy wszystko sie dodaje
 

DeletedUser3054

Guest
jak to nie można, czemu? no safari nie czyta flasha... mam apke, ale w niej nic nie można oprócz zbierania podatków... nie da się odwiedzać innych, rzucać zaklęć, pisać wiadomości grupowych...
 

DeletedUser1660

Guest
Można :) Jakoś nie widziałam oficjalnego zakazu zabraniającego korzystania z Puffina.
Jeśli chodzi o ten konkretny problem to od kiedy gram, nigdy się nie spotkałam z nieotrzymaniem nagrody. Owszem, zdarzało się, że nie została naliczona od razu. Albo została naliczona, a nie otrzymałam komunikatu.

Tak więc pytanie czy jesteś pewna zwrotu? Czy po zamknięciu Cudu było to sprawdzane?
Możliwe, że ktoś Cię przebił, dlatego nie było zwrotu.
 

DeletedUser626

Guest
Puffin nie jest "zakazany", nie jest jednak również specjalnie przez nas wspierany, szczególnie od kiedy istnieje wersja mobilna. Pomijając jednak Puffina... komunikat o nagrodzie przychodzi zaraz po zalogowaniu, często długo PO doliczeniu nagrody, która jest dopisywana zaraz po zakończeniu poziomu. Może o to chodzi?
 
Do góry