• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

pomysł dodać do statku gdzie się handluje

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2826
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser2826

Guest
witam dodajcie do tego statku gdzie się handluje by móc handlować narzędziami z magazynu zasobów to też się przyda taka tam opcja
 

DeletedUser1447

Guest
Po wejściu w zakładkę "hurtownik" już u kupca masz możliwość wymiany zasobów na materiały.
 

DeletedUser1530

Guest
ej Sulejman
tak jak napisał twój przedmówca zasoby możesz wymienić u hurtownika na marną ilość towarów. W wymianie między graczami to nie było, nie ma, i mam nadzieję że nie będzie.
 

DeletedUser2826

Guest
ej Sulejman
tak jak napisał twój przedmówca zasoby możesz wymienić u hurtownika na marną ilość towarów. W wymianie między graczami to nie było, nie ma, i mam nadzieję że nie będzie.
niech to dodadzą tak samo u kupca niech dodadzą wymianę drewna na diamenty te co są u góry te które zamiast kupować przez sms by dodali je do kupca by można drewno wymienić na diamenty
 

DeletedUser1530

Guest
niech to dodadzą tak samo u kupca niech dodadzą wymianę drewna na diamenty te co są u góry te które zamiast kupować przez sms by dodali je do kupca by można drewno wymienić na diamenty
Coo mamy dawać diamenty za które zapłaciliśmy realną kasę dla graczy którzy grają za darmo. Coś tu nie halo nie uważasz
 

jakub357

Łucznik
ty tylko szkodzisz administracji i tej grze mój pomysł akurat jest dobry a twoje są do niczego i żaden pomysł twój nie wejdzie do gry dopilnuję tego osobiście
Obawiam się że ani ja, ani Ty nie mamy na to zbyt dużego wpływu, optymistycznie mówiąc - jeśli w ogóle jakiś mamy.
Propozycje które wysuwasz wydają się mi zabawne, bo twórcy skąpią każdy grosz, każdy przedmiot, i po prostu darmowe diamenty są niemożliwością.
 

DeletedUser2826

Guest
jest szansa ale muszą wszyscy gracze się postawić
 

DeletedUser174

Guest
@obladioblada nie wiesz przypadkiem kto jest autorem słow?

"* - nie, ponieważ inno games to kapitalistyczna świńska firma która chce zarabiać za pracę jaką włożyli w zaprojektowanie tej gry. Do tego wszystko chce absolutnie za darmo bo jako rozpieszczonemu/rozpieszczonej pindzie wszystko mi się należy,"
 
Do góry