• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Zgłoszone Pomysł : 'Przeczytany mail'

Uwazasz że pomysł informujacy o przeczytaniu maila przez adresata jest:

  • Tak: Dobry

    Głosy: 12 75,0%
  • Nie: Zły

    Głosy: 0 0,0%
  • Nie mam zdania, nie wiele zmieni, nie potrzebne

    Głosy: 4 25,0%

  • W sumie głosujących
    16

Poziomek

Rycerz
Pomysl jest taki aby osoba wysylajaca maila do uzytkownika badz wielu uzytkownikow otrzymala informacje o przeczytaniu naszej wiadomosci.
Jak to mialo by wygladac? - Wysylamy maila - imie odbiorcy badz odbiorcow jest zaznaczone na kolor czerwony. Jezeli mail zostanie otwarty co oznacza przeczytany - nazwe uzytkownika zmienia sie na kolor np zielony. (badz dowolne inne oznaczenie)
Jaki cel wprowadzenia zmiany i w czym mialaby pomoc?
W codziennym funkcjonowaniu bractwa, w przygodach, procesie rekrutacji i wielu innych aspektach.
 
Ostatnia edycja:

Poziomek

Rycerz
a teraz przejrzalem sobie troszke archhiwum i byly juz propozycje ktore robily maly porzadek w wyswietlaniu wiadomosci/sortowaniu i takim nazwijmy to zaradzaniem bractwem. I jakby gdzies tam upchnac dodatkowo to - wtedy za pomoca 1 pomyslu rozwiazai bysmy kilka kwesti. Czy lepsza jest opcja osobny pomysl osobna ankieta?
 
Czy lepsza jest opcja osobny pomysl osobna ankieta?
Na pewno lepiej pomysl zglosic osobno.

Z mojej strony rowniez byloby "tak", z tym ze mgliscie sobie przypominam, ze juz przy jakiejs okazji (dawno temu) tworcy dosc jasno dali do zrozumienia, ze nie maja zamiaru upodabniac uproszczonego sytemu wiadomosci w grze do bardziej zaawansowanych i rozbudowanych form, znanych z innych aplikacji czy systemow wymiany wiadomosci. Ale od tamtej pory minelo juz troche czasu, wiec kto wie ?
 

Deleted User - 198835

Guest
Niedawno i ja o to pytałem - była wtedy burza mózgów , bo krzykacze twierdzili , że można sobie inaczej poradzić a taka wiadomość o przeczytaniu wiadomości z koperty jest niepotrzebna
Ja oczywiście nadal uważam , że jest to bardzo potrzebne - wiedzieć czy wiadomość jest przeczytana i to nie tylko w czasie PB , czy innych wydażeń
A moja propozycja była w czasie , jak mieliśmy chryję z arcymagiem na pl3
 

Serengeti

Szef kuchni
Nadal uważam ten pomysł za zbędny i nierozwiązujący kompletnie żadnego problemu w komunikacji :p
Ale jak będzie ankieta, to zagłosuję na tak, bo jeśli ktoś uważa, że mu to potrzebne do szczęścia, to czemu nie wesprzeć :)
 

Poziomek

Rycerz
Przykladowo: zbliza sie przygoda , mysle ze warto sobie ustalic wenwtraz bractwa ktora sciezka idziemy, ktore punkty robimy , czy wogole bierzemy udzial , jak sie przogotwujemy w sensie miast. Teraz wysylajac maila nie wiesz czy ktos go nie zauwazylw stosie spamu jesli bractwa maja aktywne lancuszki albo 2 systemy na raz i dlatego np nie odpisal. W procesie rekrutacji jesli wysylasz komus mail lub ktos wysyla tobie - masz wiedze ze mail dotarl zostal przeczytany a ze ktos nie odpisal to juz osobna historia.. W zwyklym codziennym prowadzeniu bractwa - infomacje ze dany turniej robi na max, ze iglice na zloto, wrzutki z opisem nagrod i zadan do eventow dziennych. Po prostu masz swiadomosc ze twoja praca twoj trud dociera do osob i ze nie maja cie w ..nosie:)
 

Deleted User - 198835

Guest
Szczęście to puścić bąka i nie popuścić a wiedza o tym , czy ktoś odebrał wiadkę ,czy nie to praktyczna wiedza
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Deleted User - 198835

Guest
Poziomek stwórz ankietę - jest jednak duże zainteresowanie tematem i sporo ludzi jest za tym pomysłem
 

Serengeti

Szef kuchni
Jeśli ktoś nie ma cię "w nosie", to albo odpowiada na maila, albo stosuje się do informacji w nim zawartych :)
Jeśli nie robi ani jednego, ani drugiego, to naprawdę nie robi różnicy, czy wiesz, że przeczytał maila ;)
Ale niektórzy to lubią w masochizm :p

W tak sformułowanej ankiecie zgodnie z sumieniem mogę zagłosować tylko na odpowiedź nr 3.
 
Do góry