• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Pomysły na budynki ewolucyjne/zestawy/nagrody w eventach

Koval92

Kapłan
Myślał ktoś nad budynkiem ewolucyjnym z jedną produkcją na zasadzie na której działa dżin albo studnia życzeń?

Ja bym chciała budynek ewolucyjny 4x4 - piękna, duża fontanna z kwiatami, która dawałaby Kwitnących magów ( jak Chatka daje żaby)+ duże ilości surowców/many/ziaren, które są ostateczną opcją- ilość odpowiadająca 4 kupcom festiwalowym + 5pw na 10 stopniu ewolucji/ zbiór 24h

Super by to było
 

Wewe1

Zwiadowca
Pomysł na efekt karmienia,albo też na ewolucyjny budynek z możliwością pominięcia czy też zaliczenia badania w drzewku bez faktycznego uzupełniania o wymaganą walutę rasowa,oczywiście ograniczona czasowo bo inaczej tylko tak można byłoby przechodzić rasy,ale coś takiego by się przedarło zwłaszcza w ostatnich rasach gdzie 1 badanie robi się z tydzień czy dwa.
 

Klops

Rozbójnik
Pomysł na efekt karmienia,albo też na ewolucyjny budynek z możliwością pominięcia czy też zaliczenia badania w drzewku bez faktycznego uzupełniania o wymaganą walutę rasowa,oczywiście ograniczona czasowo bo inaczej tylko tak można byłoby przechodzić rasy,ale coś takiego by się przedarło zwłaszcza w ostatnich rasach gdzie 1 badanie robi się z tydzień czy dwa.

łooo Panie!!! Biorąc pod uwagę aktualne efekty karmienia np: 2% waluty eventowej, +2 mgły wizji w craftingu,+%towarów za zbiór orków, etc.:oops: to ten zaproponowany powyżej jest odważnym pomysłem - taką ciężką artylerią wśród zwierzaków - myślę, że karmiłbym go codziennie. Mocny pomysł, ale raczej nierealny- zbyt duże uproszczenie w grze.
Wydaje mi się, że samo obniżenie kosztów badania było by czymś dobrym. W zależności od lvl'u zwierzaczka: 1-10% lub 2-20% (efekt nie może być przesadzony bo go nawet nie wezmą pod uwagę). Oczami wyobraźni widzę, jak go regularnie dokarmiam :cool:
 

blazius1

Paladyn
A pod specjalizację ekonomiczną od trzech lat nie było żadnego przyzwoitego Zwierzaka. Takiego must have, którego można by jeszcze dostawić po czasie.
Jest wprawdzie stara Panda, ale ona jest nieprzyzwoicie słaba.
 
Ostatnia edycja:
Do góry