• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ponarzekac sobie chcialem.

Poziomek

Rycerz
A wiec po tych powiedzmy 30 dniach grania irytuje mnie pare rozwiazan lub ich brak.

- Oferty za realna kase . Oferty sa bardzo ubogie i pojawiaja sie za rzadko, a dodatkowo nie wszyscy gracze dostaja je w momencie pojawienia si. Same diamanty - to zadna oferta, powinny byc paczki z budynkami ,moze i zakleciami (byle nie przegietymi), Budynki ktore dostepne w poprzednich eventach i inne rzeczy na ktore ktos chcialby wydac swoje realne pieniazki. Oferty powinny wisiec non stop - a niektore z nich powinny miec ograniczenie ilosciowe na konto np oferta jednorazowa albo np 2-3 razowa.
- Czat globalny o ktorym juz wspominalem w innym temacie . Mi tego brakuje. Teraz gra skupia sie w wiekszosci na nastawianiu produkcji i zamknieciu apki/przegladarki. Mysle ze czat jak to w innych grach moglby wprowadzic pewne ozywienie . Wiem ze moglyby wyniknac rozne problemy techniczne ale wszystko mysle da sie jakos ogarnac, zwlaszcza jak ktos ma mocny pion techniczny od takich spraw. Ktos napisal ze pojawialy by sie bluzgi hejt i inne rzeczy - tak, ale mozna by rozwiazac to tak ze jest opcja np zrobienia screena wyslania raportu, zgloszenia ze screenem na takiego gracza - i system kar. 1 przewinienie np blokada czatu na dzien, 2, cos tam innego 3- blokada na 7-14 dni- kolejne calkowita blokada globalnego czatu. Takie rozwiazanie szybko by oddzielilo tych co chca pogadac o czyms konkretnym od tych co tylko chca robic chaos zamieszanie i trollowac.
- Bardzo duza liczba nieaktywnych miast - to powinien byc priorytet aby czesciej czyscic takie konta, albo przesuwac je gdzies na boki mapy.
- Nie rozumiem czemu Bractwa licza tylko 25 oosb- wiele z bractw Polskich np, ma problemy aby zapelnic swoje szeregi aktywnymi graczami. Ja bym chetnie widzial bractwa no nie wiem powiedzmy 30 osobowe, a moze i wieksze (oczywiscie wtedy) wszystkie eventy jak turnieje wymagalyby troszke wiekszej ilosci punktow na nagrody, ale i nagrody moglyby cenniejsze. Bractwa migrowalyby laczac sie w duze aktywne jednostki .
Zdaje sobie sprawe ze ta gra wymaga cierpliwosci, ludzie graja tu latami - ale takie mamy czasy ze ludzie oczekuja czegos szybciej - , moze nie tak szybko aby miec wszystko w miesiac, ale powinien byc jakis realny czas aby moc gonic tych sredniakow ze swojego swiata - teraz jak patrze , to bez pomocy osob postronnych - takie cos to prawie mission imposible - predzej zniechecenie nastapi niz taki casualowy gracz spedzi przy tej grze 2 lata .
Kolejna sprawa. Mowie od razu nie wiem jak to bylo do tej pory, ale troche czytam - i uwazam ze budynki z innych eventow nagrody powinny miec szanse pojawienia sie ponownie, nie kazdy je zdobyl, nie kazdy wtedy gral, nie kazdy mial szczescie - moglyby byc w mixowane w zestawy z nagrod z przyszlych eventow .

Narazie tyle swoich narzekan uzbieralem. Przepraszam za brak polskich znaczkow, ale piszac szybko i duzo, nie zwracam na to uwagi - ot lenistwo:)
Zachecam do jakiejs dyskusji - moze ponarzekamy wspolnie - i cos z tego naszego narzekania wyniknie - kto wie:)
 

skrybik

Rozbójnik
, Budynki ktore dostepne w poprzednich eventach i inne rzeczy na ktore ktos chcialby wydac swoje realne pieniazki. Oferty powinny wisiec non stop - a niektore z nich powinny miec ograniczenie ilosciowe na konto
Moim zdaniem nie powinno tak być, bo każde diamentowe dziecko miałoby co chciało, a osoby, które po prostu nie chcą, albo nie mogą sobie pozwolić na zakup tych ofert byłyby pokrzywdzone

Jeżeli oferty byłyby non stop, do kupienia za diamenty, to już trochę lepiej, bo można by było powoli zbierać walutę
 

Poziomek

Rycerz
Tak, ale zwroc uwage jak napisalem, niektore oferty powinny byc jednorazowe , inne 2-3 lub kilkakrotnego uzycia. Pamietaj ze to jest gra pay 2 win - tak czy siak. Bez mikroplatnosci jakiej dokonuja gracze placacy , TY (o ile nie kupujesz nic) nie moglbys grac- bo gra musi sie z czegos utrzymac i caly sztab ktory nad nia pracuje. Mnie nie stac na Porsche czy Ferrari jestem pokrzywdzony - ale zawsze moge: kupic rower , chodzic piechota, jezdzic komunikacja miejska kupic jakis maly tani uzywany samochodzik- ale w dalszym ciagu mam mozliwosc poruszania sie..to samo w grze- Masz mozliwosc grania darmowego - nikt cie nie zmusza do placenia. Jednak placacy maja latwiej i maja wieksze bonusy .

Oczywiscie, jak teraz sa oferty za realna kase badz diamenty - ale , o ile sa jakies budowle ktore generuja diamenty - to taki budynek nazwijmy go epicki musialby kosztowac odpowiednio drogo - aby jednak troszke czasu nie placacej osobie zajelo go zdobycie.
 

Poziomek

Rycerz
Jako ze mialem spora przerwe, wrocilem wiec sobie odswieze temat do narzekania, i od razu moje spostrzezenia.
Turniej -relikty - wioski iglicowe - nie wiem jak teraz ktos kto ma stricte wioska iglicowa radzi sobie w turnieju, jezeli mamy cuda - to mozna zbijac relikty cudami tier 1 i tier 2 (3 tier zablokowany). Ale aby to robic musimy miec duuzo punktow a to prowadzi do - hehe nielegalnej wymiany PW.
Ktos chcial utrudnic zycie i utrudnil.
Turniej: chora zmiana, nie wiem po co i na co, ze dolaczajac nawet 5minut po rozpoczeciu turnieju nie mozemy w nim zagrac -, czyli jak ktos zdecydowal sie w zlym momencie to jest tydzien w plecy, nie moze pomoc bractwu, co komu przeszkadzalo stare rozwiazanie?
Iglica - j/w dolaczajac po otwarciu iglicy mozemy ja ukonczyc, ale nie dostaniemy dodatkowych nagrod - co komu przeszkadzalo jak bylo tyle czasu po staremu?
Biblioteka ksiezycowa - zmiana jakos mi nie przeszkadza, ale jesli zrobilismy ja juz w ten sposob to dajmy mozliwosc ponownego multiplikowania bibliotek, ja chcialbym moc zdobyc ich wiecej i postawic wiecej - albo zabierzcie pozostalym nadprogramowe sztuki.
Budynki ewolucyjne - tu widze jest kontynuowana dobra zmiana ze wczesniej czy pozniej nowi gracze doczekaja sie tego co maja starzy gracze - czyli ciekawe budowle .
Zmiana dotyczaca sprawdzenia kto jest w bractwie online (przy avatarze)- poprzez dodanie tej kropeczki. Dawno sie tak nie usmialem.na 27 calowym monitorze ta plamka jest tak mala i prawie nie rozni sie szara od zielonej ciezko bylo dac inny jasniejszy kolor- nie wiem np czerwony?i sama kropeczke zrobic wieksza? - zreszta po co ta zmiana jesli dam /who i widze kto jest online. A dodatkowo cos z odswiezaniem nie dziala, bo wiem ze ktos jest online, ale informacja z bractwa pokazuje szara kropke, trzeba zamknac otworzyc - jakos z opznieniem dziala - bzdet niedopracowany.
Fajna zmiana ta dotyczaca tych czarodziejskich przedmiotow i zakladki - ze mozemy sobie wybrac jedno z trzech co nam przydatne i wpada (to rozumiem ze podczas eventu tylko mozna zdobyc?)

Jak teraz wyglada sytuacja z 'Ptakiem' w postaci Feniksa - z AM - jest szansa ze pojawi sie za schematy? za diamenty ? bo widzialem jakies inne rozszezenia np platforma walentynkowa - a co z reszta?
Jak jest z RNG w iglicy - dalej kopie po tyłku?

Nie wiem co jeszcze sie zmienilo z wazniejszych newsow bo nie wszystkie aktualizacje sledze na biezaco, a moze po prostu cos przmycono bez informacji nie wiem:)

aha przypomnialo mi sie- zmiana pomimo wielu miesiecy ktora pozwolila by łapkowac ludzi z mapy bez potrzeby wczytywania miasta - gdzie jest? pewnie sa wazniejsze priorytety- jakies pierdoły ala wyglad, niz ulatwic otrzymywanie pomocy sasiedzkiej:)
 
Ostatnia edycja:

Elik2

Zwiadowca
Biblioteka ksiezycowa - zmiana jakos mi nie przeszkadza, ale jesli zrobilismy ja juz w ten sposob to dajmy mozliwosc ponownego multiplikowania bibliotek, ja chcialbym moc zdobyc ich wiecej i postawic wiecej - albo zabierzcie pozostalym nadprogramowe sztuki.

Święta prawda
 
Do góry