• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Portal Wróżek - zgromadzone towary.

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser580
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser580

Guest
Nie kojarzę, żeby gdzieś to zostało powiedziane wprost, więc zapytam tutaj.
Licząc, że nie tylko mnie się ta wiedza przyda, ale do rzeczy...
  1. Czy kasując Portal Wróżek tracę zgromadzone w nim towary, czy są one zapamiętywane?
  2. Jeśli zapamiętywane, to co się stanie z Ambrozją i Esencjami po odbudowie Portalu z powrotem na poziom 1 (na tym poziomie Portal nie może przechowywać ani Ambrozji, ani Esencji)?
 

Deleted User - 34008

Guest
Teoretycznie po zburzeniu portalu powinny zniknąć wszystkie surowce w nim się znajdujące. Więc konsekwentnie ponownie postawiony portal będzie pusty.
Jednak po ostatnim numerze z portalem krasnoludów i pozostającymi surowcami krasnoludów nie jestem tego pewny.
 

DeletedUser580

Guest
@Kusziel, no właśnie dlatego chciałabym oficjalnego stanowiska... Szybciej odpowiedź pewnie miałabym poprzez zgłoszenie bezpośrednie do Obsługi Gry, ale jak tutaj ta wiedza się pojawi, to będzie to z korzyścią dla wielu osób (taką mam nadzieję przynajmniej).
 

DeletedUser

Guest
Jak na razie ten mechanizm działa tylko w przypadku krasnoludów... Co zabawne, to właśnie jako "rozwiązanie problemu pełnego portalu wróżek" by odebrać nagrodę z zadań, podaje się jego zburzenie.
 

DeletedUser580

Guest
Jak na razie ten mechanizm działa tylko w przypadku krasnoludów... Co zabawne, to właśnie jako "rozwiązanie problemu pełnego portalu wróżek" by odebrać nagrodę z zadań, podaje się jego zburzenie.
@thek, jesteś pewien? Jak próbuję kasować portal, to nie pojawia się ostrzeżenie, że stracę jego zawartość. No chyba, że to taki kwiatuszek, że usunięcie komunikatu dla krasnalowego portalu okazało się mieć szerszy zasięg niż było w zamyśle... ;) Nie zdziwi nic. ;)
 

DeletedUser626

Guest
Oba portale działają tak samo, czyli w momencie skasowania portalu towary pozostają na koncie, a w momencie ponownej budowy przekraczają limit magazynu. Uniemożliwia to dalszą ich produkcję dopóki limit nie zostanie zwiększony lub towary wykorzystane, nie powoduje jednak zniknięcia towarów.
 

DeletedUser580

Guest
Super... Zburzyłam już portal, ale w takim razie zbuduję go na nowo i się okaże kto ma rację. ;)
Czy ktoś będzie przyjmował zakłady...? ;)
 

DeletedUser626

Guest
Spokojnie, będą :D
Na becie mogła być inna wersja akurat albo jakiś błąd, nie wszystko co zgadza się tam będzie się zgadzało i u nas. Moderator mógł też się po prostu pomylić, też człowiek. Ja przetestowałam portal na wersji 1.6 i 1.7, wszystko było na swoim miejscu :)
 

DeletedUser

Guest
Z tego co teraz poprzeglądałem forum bety, to jednak poprawili to razem z krasnoludami i już nie działa ten "wytrych".
 
Status
Zamknięty.
Do góry