• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Poszukuję bractwa

Status
Zamknięty.

KerimX

Wędrowiec
Czesc wszystkim
poszukuję aktywnego bractwa.
aktualnie przechodzę na IV poziom.
Miasto swoje buduję pomału w odpowiednim dla mnie tempie (bez pośpiechu).
moje bonusy:
stal
zwoje
magiczny pyl.
Co tydzień robię:
iglica- dwa lub trzy pietra
turnieje : 1700 - 1900.
Nie chce być w bractwie w ktorym robi się turnieje za 30 punktów.
Prosze pisać na priv w grze KerimX
I NAJWAŻNIEJSZE!!! GRA - GRĄ ALE MUSI BYĆ POSZANOWANIE DLA DRUGIEJ OSOBY.
Ps. jeśli nie znajde odpowiedniego bractwa w ciagu tygodnia to oddam swoje miasto jakiemuś chętnemu graczowi.
Pozdrawiam Wszystkich grających
 

Urdur

Moderator Forum
Zespół Elvenar
Proszę, przeczytaj Regulamin Gry. Nie można nikomu oddać swojego miasta. Życzę powodzenia w odnalezieniu swojego wymarzonego Bractwa.
 

Deleted User - 198835

Guest
Na pl1 , czyli Arendyll zaproponowałbym bractwo w którym jestem aktualnie - może przeniósłbyś się na ten serwer zamiast kończyć grę ?
 

KerimX

Wędrowiec
Dzieki Anrdzej za info wezmę to po uwagę. Dam sobie jeszcze czas do końca tygodnia pozostając na tym serwerze.
Pozdrawiam
 

xEasyRiderx

Rycerz
Dzieki Anrdzej za info wezmę to po uwagę. Dam sobie jeszcze czas do końca tygodnia pozostając na tym serwerze.
Pozdrawiam
Jeśli chcesz grać to znajdziesz sposób aby nie kończyć gry z tak błachego powodu jak trudność znalezienia bractwa które by odpowiadało twoim wymogom. Wiele osób ma takie trudności nie jesteś wyjątkiem. Gracze często zmieniają bractwa z różnych powodów a jednym z nich jest właśnie to że w aktualnym im coś nie odpowiada i szukają tego właściwego. Natomiast stawianie sprawy roszczeniowo że ja chce bo foch to raczej nie jest dobra metoda a tylko może utwierdzić wielu arcy w przekonaniu że raczej nie warto interesować się twoją osobą bo doświadczenie im podpowiada że jak zaczną się pierwsze schody w grze to i tak zrezygmujesz :(
Nie odbierz tego jak coś złego z mojej strony jednak ta gra wymaga trochę cierpliwości i planowania na przyszłość a Twoje podejście jest raczej roszczeniowe niż planowe .

Dodam jeszcze że ogólnie gracze odchodzą z gry ostatnimi czasy ze względu na wypalenie się tą grą czyli zbyt długim stażem w grze a jak w twoim przypadku kiedy dopiero zaczynasz swoją przygodę z Elvenarem i jeszcze wiele przed tobą do odkrycia w grze a ty chcesz już ją zakończyć ;)
 
Ostatnia edycja:

KerimX

Wędrowiec
Jestem aktywnym graczem i nawet mi zarzucono z ironią że spędzam za dużo czasu w grze.
Miasto zbudowałem sam od podstaw i nigdy nie prosiłem nikogo o nic - w grze jestem samowystarczalny jeśli chodzi o towar t1-t3
Gram swoim tempem i nie zamierzam być w rankingu w pierwszej 10. Gra ma mi sprawiać przyjemność jako odskocznia od dnia codziennego.
Co tydzień robie iglice 2-3 pietra , biorę udział w turniejach, (nie robię 30 punków jak inni potrafią ale zawsze starałem się zrobić powyżej wyznaczonego limitu przez bractwo.
Schody w grze? Wszystko jest do przejścia, umiem planować z wyprzedzeniem o to sie nie martwię. ;)
Dostałem zaproszenie od bractwa ktore jest wysoko w rankingu, niestety 3/4 graczy posiada ten sam bonus towarowy co ja.
Odrzuciłem propozycję, bo w bractwie tez musi być to zrównoważone.
Przejscie na inny serwer??
Mam fajną lokalizację tutaj gdzie jestem, jeśli będę chciał grać na s1 to postawie tam miasto. :) - proste . (ale nie mówię nie, dlatego tez wziąłem to po uwagę.)
Granie bez bractwa to tak samo jakbyś sam siedział w domu i patrzał na siebie w lustro. Mi to nie odpowiada.
Czy ja wymagam zbyt wiele?
Wiem ze gracze odchodzą i przychodzą nowi a dobrego gracza jest trudno zdobyć, ale łatwo stracić. ;)
 

xEasyRiderx

Rycerz
@KerimX spokojnie to co pisałem wyżej to moje i tylko moje odczucie po tym co sam napisałeś i wyraźnie zaznaczyłem żebyś źle tego nie odebrał.
Owszem chwali się to co piszesz w tej chwili i życzę ci wytrwałości oraz znalezienia w końcu choć może po przejściu kilku bractw tego co szukasz ale tak niestety jest i wielu graczy przez to przechodzi :)

To że @Andrzej M ci zaproponował grę na innym serwerze pod tym samym nickiem to też normalna praktyka u wielu graczy która nie jest zabroniona regulaminem a czasem przynosi korzyści jak np. system multi z iglicy. Dlatego też pisałem że wiele jeszcze przed tobą do odkrycia i nie warto tak od razu się zniechęcać.

Dużą pomocą przy szukaniu bractwa może być dla ciebie ta STRONA gdzie można sobie zobaczyć jak dane bractwo robi turnieje i jakie ma bonusy towarowe (jak się robi iglice zobaczysz z gry po medalach przy opisie bractwa) gdyż opisy wielu bractw są nieadekwatne do tego co tak na prawdę się tam dzieje.
 
Ostatnia edycja:

KerimX

Wędrowiec
xEasy nie mam nic do Ciebie, kazdy ma prawo do wyglaszania swoich pogladów. Bez obaw nic źle nie odbieram.
Po to jest to forum aby można było przedyskutować rożne sprawy.
Dziękuję za stronke zaraz przekocze na nią w celu przestudiowania ;)
Dzieki i do miłego
 

Deleted User - 198835

Guest
Wielu graczy gra na kilku światach tylko dla rozrywki , bo czasem na jednym nie ma co robić w późniejszych rozdziałach .
Jako aktywny w każdym turnieju i iglicy to jesteś poszukiwanym graczem na każdym serwerze i szkoda by było , żebyś zakończył swoją przygodę z powodu byle jakiego bractwa
Ja sam na początku byłem w martwym bractwie i miałem kilka razy myśli o skończeniu z tą grą
Zawsze można spróbować na dwóch serwerach i zawsze można z jednego zrezygnować
 

KerimX

Wędrowiec
Zamykam temat. Zostałem zaproszony do bractwa.
Ps.
-Pisałem do ryjuwki ale ktoś ją wyprzedził.
-Andrzej M - jesli chodzi o mnie to jeden swiat - jedno miasto i na tym koniec. Gra to przyjemność a nie wyscig szczurów. (bynajmniej dla mnie)
Czas musze spozytkować w realu- nie moge siedzieć 27h/7 przy kompie ;)

Pozdrawiam Wszystkich
 

Deleted User - 198835

Guest
To jesteś taki jak ja - w grze zero-jedynkowy , czyli albo gam na jednym świecie , albo nie gram wcale
Są jeszcze gracze multi , czyli umiejący grać na wielu światach równocześnie
 
Status
Zamknięty.
Do góry