• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Wprowadzone Powiększenie wyboru avatarów postaci w grze. [71]

Czy chcecie więcej avatarów w grze?

  • Tak

    Głosy: 24 100,0%
  • Nie

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    24
Status
Zamknięty.

Forgotten Soul

Wędrowiec
Sądzę, że te kilka avatarów męskich i żeńskich w grze to zdecydowanie za mało. Nie wspominając, że tylko kilka z nich ujdzie w tłumie a reszta to badziew totalny ;)
 

DeletedUser449

Guest
Jestem pewny że graficy mają to na uwadze. Warto zauważyć że krasnoludzka era dodaje kilka awatarów. Prędzej czy później zostaną też dodane odpicowane awatary za diamenty.
 

DeletedUser626

Guest
Przydałoby się trochę więcej głosów w temacie. Co inni o tym myślą?
 

DeletedUser363

Guest
A dałoby się dorzucić jakiś prosty edytor? :D Nawet z tymi avkami co już są można wiele kombinacji porobić. A jeśli się nie da (za dużo babrania się z tym albo coś) to ja tam jestem za powiększeniem liczby nawet tych sztywno narzuconych. :)
 

DeletedUser626

Guest
Zależy co masz na myśli przez "edytor". Jeśli to miałby być zestaw gotowych elementów, może by przeszło jako urozmaicenie dodane w odległej przyszłości.
Możliwość wgrania własnego avatara nie przejdzie z miliona powodów, zaczynając od: bezpieczeństwo gry (wgrywanie czegokolwiek przez Graczy na server to definicja samobójstwa), avatary wulgarne, rasistowskie i inne wszelkiego rodzaju opcje złamania zasad, a nawet prawa. Do tego dochodzi masa urojonych problemów z serii "awatar z pentagramem uraża moje uczucia religijne".
 

DeletedUser363

Guest
Nie nie, żadnego wgrywania, nic z tych rzeczy. :p Chodzi o coś jak w grach RPG - do wyboru włosy, twarz, kolor skóry, zarost i tak dalej i tak dalej i strzałkami można sobie wybierać z puli już przez Was wgranych. Tak, żeby nie było tylko kilkanaście gotowych do wyboru, tylko mnóstwo kombinacji, bo kilkanaście różnych włosów, kilkanaście różnych zarostów etc. Tak naprawdę nawet jakby stworzyć taki edytor z obecnie już wgranych avków, to kombinacji byłoby naprawdę mnóstwo i można już coś pokombinować z "unikalnym" wyglądem postaci. :p
 

Falantir

Ex-Team
Jeśli mógłby być edytor takich awatarów to prócz brody może i jakieś dodatki typu smok na ramieniu, gdzieś w tle młot krasnoludzki. Skoro chcą mogą być dokładni tak jak z poziomami budynków, to tło takiego awatara mogłoby się zmieniać w zależności od rozbudowy naszego "królestwa". Jestem za pomysłem ogólnie, niezależnie jak bardzo będzie mógł być rozbudowany, nawet jeżeli dodadzą tylko sztywne obrazki.
 

Hajmdal

Moderator Forum
Zespół Elvenar
Tak, ilość avatarów w grze do wyboru jest stanowczo za mała, pula powinna być powiększona. Jakiś skromny edytor też nie jest złym pomysłem.
 

DeletedUser866

Guest
Co do Awatara postaci w grze powinien ten temat dotyczyć również Awatara bractwa - flagi bractwa , bo tu dopiero jest porażka , dla mnie najlepszym rozwiązaniem była by możliwość wklejenia własnego Awatara tak jak jest to rozwiązane na forum ,i wygląd postaci wyglądałby milej i flaga bractwa byłaby estetyczna i czytelna . Żartobliwie bractwo z trybami w fladze dla daltonisty patrzącego na mapę nie będzie bractwem różnych barw a jednym wielkim bractwem :)
 

DeletedUser

Guest
Super byłoby móc stworzyć sobie własnego awatarka…:)

Faktycznie wybór znikomy…, dla Pań to…:confused:
 
Status
Zamknięty.
Do góry