• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Powiększone miasto po wejściu do gry .

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser261
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser261

Guest
Wczoraj zauważyłem że po zalogowaniu i wejściu do gry mam powiększone miasto ,próbując kółkiem myszy zmniejszyć miasto okazuje się to niemożliwe,miasto wraca do normalnego rozmiaru dopiero po tym jak je powiększę jeszcze bardziej i wtedy wszystko wraca do normalności ,czyli reaguje na kółko myszy gdy chce zmniejszyć lub powiększyć miasto.
 

DeletedUser

Guest
Dodano w ostatniej aktualizacji.

Przybliżanie w mieście będzie przebiegać płynnie.

Wcześniej były tylko 2 możliwości, teraz płynnie możesz dopasować powiększenie/pomniejszenie miasta według potrzeb.
 

DeletedUser79

Guest
To się zgadza, ale po wejściu do gry nie da się oddalić widoku, tylko wpierw trzeba przybliżyć.
 

DeletedUser261

Guest
Powinno być tak że jak wchodzimy do gry to miasto jest oddalone a my możemy sobie je przybliżyć i oddalić w zależności od potrzeb a tak niestety nie jest bo gdy wchodzimy to miasto jest na maxa przybliżone i nie można go oddalić bo nie działa funkcja oddalania ,dopiero gdy pokręcimy ŚPM tak jak byśmy chcieli przybliżyć ,miasto oddala się samoczynnie i ustawia tak jak powinno być ustawione po wejściu przez nas do gry .

images
 

DeletedUser386

Guest
Często gram na tabelce z windowsem 8.1....tak jak klikne w powiększenie miasta powiększa na maxa ,jedyną rzeczą która ratuje sytuację jest odświeżenie strony.... :(
 

DeletedUser

Guest
To ja może uściślę... Nie tylko gra startuje z przybliżeniem dużym, to jeszcze NIE IDZIE oddalić widoku. Aby móc zrobić oddalenie, wpierw trzeba zrobić przybliżenie i dopiero wtedy oddalenie działa. Poza tym gra NIE zapamiętuje naszego wyboru zooma i po ponownym zalogowaniu do gry zaczynamy znowu na dużym przybliżeniu, co jest dość wkurzające w chwili gdy trafiliśmy na jakiś błąd, który powoduje wywalanie się częste gry (bitwy przykładowo).
 

DeletedUser379

Guest
To ja może uściślę... Nie tylko gra startuje z przybliżeniem dużym, to jeszcze NIE IDZIE oddalić widoku. Aby móc zrobić oddalenie, wpierw trzeba zrobić przybliżenie i dopiero wtedy oddalenie działa. Poza tym gra NIE zapamiętuje naszego wyboru zooma i po ponownym zalogowaniu do gry zaczynamy znowu na dużym przybliżeniu, co jest dość wkurzające w chwili gdy trafiliśmy na jakiś błąd, który powoduje wywalanie się częste gry (bitwy przykładowo).

Mam dokładnie to samo. Stanowczo lepiej nyłoby startować na maksymalnym oddaleniu.
 

DeletedUser234

Guest
To zabrzmi dziwnie, ale gra właśnie zapamiętuje stopień przybliżenia, tylko coś się buguje i nieważne jakie miałeś ustawienie, to wyświetla przybliżone. Spróbujcie zostawić grę z przybliżeniem maksymalnym, po ponownym wejściu będziecie mogli oddalić normalnie.
 

DeletedUser

Guest
No to ja widać mam pecha, bo mi nie zachowuje poziomu oddalenia. Co wchodzę do gry, to mam max zoom na Ratuszu i muszę oddalać by coś zrobić.
 

DeletedUser234

Guest
Ja nie mówię, że po wejściu nie będziesz miał przybliżenia maksymalnego, tylko, że gra zapamiętuje poziom z ostatniej gry. I tak jak zostawiłeś oddalony widok, to gra się buguje i po ponownym wejściu musisz przybliżyć i dopiero wtedy możesz oddalić, a jak zostawiłeś przybliżony, to możesz normalnie oddalić.
 

DeletedUser261

Guest
Tak czy siak jest lipa ,więc pozostaje nam prosic obsługę gry o zgłoszenie problemu wyżej ,czekamy więc na załatwienie już 2 problemow ,zoomu przy wchodzeniu do gry oraz wywalania podczas walk ,mam nadzieje że zostanie to poprawione w najbliższej aktualizacji i mam nadzieje że nie wpadnie nam wraz z nią kolejny babol ;)
 
Do góry