• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Zgłoszone Powiadomienia - przycisk (dzwoneczek) [16-08-CZ]

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser1067
  • Data rozpoczęcia

Czy chciałbyś żeby ikona Powiadomień była widoczna w widoku miasta innego Gracza?


  • W sumie głosujących
    45
Status
Zamknięty.

DeletedUser1067

Guest
Witam

Moje propozycja polega na umieszczeniu przycisku Powiadomień (dzwoneczka) w widoku miasta innego Gracza. Obecnie gdy wspieram graczy, którzy mnie wspierali muszę zawsze wrócić do swojego miasta. W trakcie wspierania Bractwa takiego powrotu nie muszę robić. Zmniejsza to potrzebę ciągłego ładowania mojej mieściny.

MuShu - Radek

PS Mam wrażenie, że przed umieszczeniem "ręki" wsparcia na dole ekranu taka ikona Powiadomień była.
 

DeletedUser580

Guest
Mam dokładnie ten sam problem i podobną refleksję. ;)
 

Osteres

Zwiadowca
Jestem zdecydowanie na tak. Skróciłoby to czas odwiedzin sąsiadów. Aktualnie około 40 minut mi zajmuje odwiedzenie wszystkich z bractwa i sąsiadów...
 

DeletedUser1088

Guest
co do bractwa to nie rozumiem?
tam jest wszystko ok
klikasz herb i jedziesz dalej;)
 

DeletedUser772

Guest
Jestem za! Póki nie zrobią opcji posiadania przyjaciół to ta opcja, myślę, że jest szybsza do wprowadzenia i bardzo ułatwiłaby życie ;)
 

DeletedUser626

Guest
Widzę, że pomysł się spodobał, ma też sporo sensu i nie powinien być trudny w realizacji. Zgłoszone więc : )
 

Tessi

Zwiadowca
MuShu... dokładnie wczoraj o tym myślałam i widzę, że pomysł już zgłoszony. Super!

Myślę, że powiadomienia powinny być dwojakiego rodzaju - te dotyczące ofert oraz te dotyczące motywacji.
To pierwsze powiadomienie byłoby widoczne tylko we własnym mieście, natomiast to drugie powiadomienie powinno być stale widoczne - zarówno we własnym mieście, jak i w miastach innych graczy.
W ten sposób byłoby mniejsze prawdopodobieństwo "zagubienia" powiadomień o motywacjach, gdy wystawiło się dużo ofert do Kupca i zostały zaakceptowane przez graczy przez co wcześniejsze powiadomienia znikają z listy Powiadomień.

Posty połaczone
/Falantir
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Hassano

Łucznik
Troche odkopuje ale Jak daleko z tym pomysłem?? Bo zgłoszone jest sporo rzeczy od dłuższego czasu ale jakoś nie wprowadzają takich prostych ulepszeń. Dzieje sie coś w tej sprawie bo to dość przydatna funkcja by była a stoi już dosyć długo w miejscu
 

Hassano

Łucznik
Pomysł powstał 26 sierpnia, od tego czasu mieliśmy 9 aktualizacji od wersji 1.13
Dalej ktoś ma nadzieje że cokolwiek wprowadzą żeby pomóc graczom i choć jedną rzecz wprowadzić którą gracze naprawde by potrzebowali.. dno den i pod dnem obok dna..
 

DeletedUser699

Guest
By tłoku narobić - bo pomysł przedni i jak go poprę- żeby wisiał w aktualnościach trochę dłużej =]
 

Hassano

Łucznik
I jak tam nasz dzwoneczek?? Pracują intensywnie nad wprowadzeniem? Ja wiem że to zmiana która może zachwiać całą grą ale może akurat sie uda.. Czy najpierw trzeba dodać mgłę do miasta bo nie wiem w sumie co..
 

DeletedUser967

Guest
I jak tam nasz dzwoneczek?? Pracują intensywnie nad wprowadzeniem? Ja wiem że to zmiana która może zachwiać całą grą ale może akurat sie uda.. Czy najpierw trzeba dodać mgłę do miasta bo nie wiem w sumie co..
mgła jest teraz pracują nad deszczem. Jeszcze nie minął nawet rok a żeś taki wyrywny. Poczekajmy jeszcze pół roku, odleży, a my zapomnimy, oni się ucieszą, że nie muszą realizować ;) chociaż... może trzeba gdzieś wpłacić diaxy żeby dzwoneczek u sąsiadów wyskoczył. Próbowałeś ? :D
 

Hassano

Łucznik
Diaxy to ja prędzej zakleję plastrem na monitorze nim je kupie.. A wspomniało mi sie o dzwonku bo w innym temacie coś tam napisałem i z ciekawości chciałem zobaczyć kiedy to założony temat został i do roku już dużo nie brakuje :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry