• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Powrót starych zadań

Lanella

Wędrowiec
Nie wiem, czy tylko u mnie tak jest, ale wróciły mi dzisiaj zadania od ostatniego z krasnoludów. Teraz będę przeklikiwać "odrzuć", ale zastanawiam się, ile tych zadań będę musiała przeklikać. Bo chyba nie wszystkie, aż do aktualnego rozdziału, który już mam za sobą? :D
 

KatieKate

Zwiadowca
Ja miałam około 10 zadań i skończyły się. Gracz z bractwa pisał, że dostał 200 diaksów za jedno z tych zadań. Ja niestety nie :/
 

Deleted User - 198835

Guest
A ja jestem w ostatnim rozdziale i mam zadanie - "Wyprodukuj Zapieczętowany Traktat Pokojowy"
Wydaje mi się , że te pakty miałem w którymś wcześniejszym rozdziale , ale może się mylę i proszę o podpowiedź
 

Suvetar

Wędrowiec
A ja jestem w ostatnim rozdziale i mam zadanie - "Wyprodukuj Zapieczętowany Traktat Pokojowy"
Wydaje mi się , że te pakty miałem w którymś wcześniejszym rozdziale , ale może się mylę i proszę o podpowiedź
Manufaktura zwojów, produkcja wosku 9h.

Ciekawe, u mnie wyskoczyły zadania z wróżek :)
 

Deleted User - 198835

Guest
Ooo , rzeczywiście - nie zauważyłem , bo zwoje są moim bonusowym zwykłym towarem a wzniosłym jest kryształ - eteryczne aerozole :)
Dzięki bardzo
 
Do góry