• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Powrót?

astoN-

Rozbójnik
Szukam nowej ekipy na nowy start ;) Po okolo 1.5 roku przerwy zamierzam znowu cos tutaj poklikac, zaznaczam ze nie wiem na jak dlugo, nie znam wszystkich zmian i nie wiem jak szybko pazernosc innogames mnie znowu zniecheci... Szukam bardziej ogarnietych ludzi, ktorzy pomaga mi sie w tym odnalezc nie chce mi sie przebijac przez tysiace postow i badac wszystkiego metoda prob i bledów... surki - marmur, krysztal i klejnoty, w turniejach cos tam gralem, kilka sie wygralo, tak chyba z 50.... w przygodach nie za duzo bo nie bylo po co... motywka zwykle 7/7 to chyba tyle ;)
 

DeletedUser1591

Guest
My mamy bardzo niewymagające bractwo, nie ma żadnego ciśnienia ani na turnieje ani na motywki. Grasz jak chcesz i kiedy chcesz. Ja sama parę miesięcy temu wróciłam po 1,5 roku przerwy, więc wiem jak może to być irytujące ;) Poza tym mamy kilku wysoko rozwiniętych graczy, którzy podpowiedzą co i jak w razie problemów :)
PS bractwo nazywa się "ARDA"
 

astoN-

Rozbójnik
Twoja bractwo jest dokladnym przeciwienstwem tego czego szukam ;) sam zwykle wyrabialem norme za 5 osob, bractwa gdzie polowa to leecherzy mnie nie interesuja, nadal szukam czegos sensownego, gdzie chociaz polowa ludzi ma juz zywe towary
 

DeletedUser1256

Guest
Jedno wolne miejsce jest sąsiedzie. 10 skrzyń co turniej, a reszta jakoś idzie. Przygody bractw nieobowiązkowe i tylko na zaliczenie nagród głównych.
 
Do góry