• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Poziom kultury, Ludność

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser235
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser235

Guest
wydaje mi się ze ten serwer ma jakieś blendy niby mnie odwiedzają sąsiedzi bo mam sygnały ze tak jest i to dużo sąsiadów a moja kultura rzadko kiedy osiąga 125% na tym drugim serwerze gra mój kolega i przy takich odwiedzinach jakie ja mam on nie spada poniżej 170% tak samo z rezydencjami mamy po 17 rozwinięty miedzy 6-7 poziom ja nie mogę nic wybudować ani rozwinąć bo mi bez przerwy brak ludzi on bez problemu się rozwija może mi ktoś powiedzieć jak to jest możliwe
 

DeletedUser79

Guest
Poziom kultury nie jest zależny tylko od tego, ile sąsiadów Cię odwiedzi, lecz ważne jest to ile sam posiadasz budynków kulturowych.
Piszesz, że ciągle brakuje Ci ludności, więc buduj nowe rezydencje lub rozbudowuj je na wyższe poziomy - innego wyjścia nie ma, chyba, że za wolisz kupić budynki kulturowe wraz z dodatkową ludnością za punkty premium- Twoja wola :)

~ Nazwa tematu jest niezrozumiała, proszę o zmianę.
 

DeletedUser14

Guest
Budynki kulturowe też dają, ale tylko wyjątkowe, za Diamenty (i to nie wszystkie) ;)
 

Deleted User - 34008

Guest
Porównaj sobie jeszcze takie budynki jak; ratusz, koszary i zbrojownia bo one pożerają najwięcej robotników.
 
Status
Zamknięty.
Do góry