• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Prezenty/Bractwo [+]

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser1080
  • Data rozpoczęcia

Co o tym sądzisz?

  • jestem na TAK

    Głosy: 2 40,0%
  • jestem na NIE

    Głosy: 2 40,0%
  • mam to gdzieś

    Głosy: 0 0,0%
  • marchewka

    Głosy: 1 20,0%

  • W sumie głosujących
    5

DeletedUser1080

Guest
mam dziś wenę, więc sypię propozycjami jak nie przymierzając Mikołaj z wora.
Wiadomo, że przepisy o pushingu i tak dalej, ale w innych grach istnieje cos takiego jak prezenty. I tutaj pojawia się mój pomysł. Otóż przydałoby się coś takiego jak możliwość ofiarowania sobie nawzajem prezentów. Ja rozumiem, że się zacznie kombinowanie i tworzenie stu kont żeby sobie podbić główne miasto. Jednak uczciwi gracze jeszcze się zdarzają. Dlaczego więc nie mogę dać słabszym z mojej glidii drobnego prezenciku? tak, wiem że mogę im ściągać niekorzystne dla mnie oferty aby im pomóc. Ale dużo prościej byłoby gdyby istniała możliwość bezinteresownego dania komuś w prezencie tych paru surowców.
druga rzecz, że to nie musiałyby być surowce. Można by wprowadzić np prezentowe budynki:p albo prezenty nie wpływające na przebieg rozgrywki (np jakieś fajne skórki do budynków czy coś w ten deseń) Nie zmieniałyby one w żaden sposób działania budynku, na który zostały nałożone, ale pozwalały by wprowadzić nieco urozmaicenia w wyglądzie naszych miast. Bo nie oszukujmy się, miasta są do siebie upiornie podobne, kurcze czasem to jak agent Smith do Elronda :eek:
 

DeletedUser1078

Guest
Tak to prawda miasta są do siebie strasznie podobne . Czasami aż oczopląsu można dostać :D Uważam, iż pomysł ze skórkami na budynki jest całkiem fajny :D Jeśli chodzi o prezenty tu muszę się zgodzić że na pewno będą kombinować, jeśli natomiast były by to prezenty nie wpływające na grę i ranking to czemu nie :D
 
Do góry