• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

prezenty

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser171
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser614

Guest
Może to tylko nowi gracze dostają nie mam pojęcie zbytnio mnie nie interesuje ta promocja bo i tak nie skorzystam :D
 

DeletedUser79

Guest
Po zalogowaniu się do gry pojawia się okienko o "promocji", jeśli zamkniesz to okno to nie będziesz mieć tego odliczania, które kolega przedstawił na zdjęciu - jeśli klikniesz "odbierz prezent" czy co tam jest napisane, to przeniesie Cię do okienka Kupna diamentów (i tym samym jeśli zamkniesz to okno, pojawi się odliczanie). Z tego co widzę, to piszecie, że w ogóle nie mieliście komunikatu, więc coś musi być nie tak.
 

DeletedUser31

Guest
Nie rozumiem, ja po zalogowaniu zobaczyłam w prawym górnym rogu runę w gwieździe i zegar z czasem. Jak w to wejdziesz to można kupować. Moje bractwo tez to widzi.
Akurat promocja z runami pojawia się tylko Graczom, którzy już zbadali Antyczne Cuda. ;)
 

DeletedUser234

Guest
Właściwie to się w ogóle opłaca? Za 80 zł można kupić 3 000 diamentów, tutaj jest paczka 24 odłamków run + jakieś tam śmieszne ilości zasobów (1500 każdego? Przecież dopiero zaczynając produkcję można taką ilość wyrobić w maks 2 dni...). Za 3 000 diamentów możemy sobie zrobić 15 run dowolnego typu! Za 24 odłamki możemy sobie zrobić maksymalnie 11,4 runy, z czego 10 musi być konkretnego rodzaju, resztę wykorzystujemy jako odłamki (a możemy nawet trafić, że zrobimy 2,4 runy tylko). Przecież to kompletnie bez sensu.
 

DeletedUser79

Guest
Akurat promocja z runami pojawia się tylko Graczom, którzy już zbadali Antyczne Cuda. ;)

Błąd - na drugim świecie nie mam zbadanych Antycznych Cudów, a ofertę z runami mam dostępną, ale to nieistotne, bo zaraz koniec promocji :)
 

DeletedUser

Guest
@Mamokupmiglany Nie spodziewaj się po większości osób używania mózgu. Popatrz na hype jaki był z Antycznymi Cudami. Ludzie faktycznie wierzyli, że dają super ekstra bonusy :) Niestety matematyka dla wielu obecnie to czarna magia i nie są w stanie sami sobie policzyć czy coś jest oplacalne, czy nie.
 
Do góry