• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Problem z ładowaniem się gry

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser958
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser958

Guest
Pomocy, nie wiem czy w dobrym miejscu piszę ale tylko tu mi pozwala. Mam problem z wejściem na grę zmieniam już czwartą przeglądarkę. Przy ładowaniu zatrzymuję mi się na 17 a na firefoxie muli okropnie i chodzi strasznie powoli. Gra traci cały urok. Próbowałam juz chyba wszystkiego i juz nie wiem co mam robić.
 
W pierwszej kolejnosci wyprobowalbym z Firefoxem opcje
HTML zamiast flash. Prawy dolny rog ekranu (w grze), symbol kola zebatego,
Opcje, tam aktywuj "Wlacz klienta HTML 5" i przeladuj gre. Moze pomoc,
choc nie musi.
 

DeletedUser3033

Guest
hmm to się będzie powtarzało i jest w tej grze od kiedy gram niema lekarstwa
można jedynie łagodzić ból :D
tak krótko Flasha pewnie masz aktualizowanego więc nic to nie zmieni możesz go odinstalować i zainstalować nowszą wersję ale jak pisałem nic to nie zmieni
poszukaj przeglądarki z możliwością zmiany silnika renderowania
sprawdź czy nie masz innych wtyczek starszych z których domyślnie korzystają przeglądarki
jest jeszcze masa czynników które powodują że gra się nie uruchamia nie wiem czy jestem wstanie ci je wyjaśnić na forum
oki dopisze żeby nie było nie czepiajcie się szczegółów
to napisałem jak nie zadziała HTML 5 jak napisał wcześniej chris07070707
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser110

Guest
A te przeglądarki to jakie były? 4 najbardziej znane to Firefox, Opera, Chrom, MSexplorer. Mnie wszystko działa (Opera).
 

DeletedUser3033

Guest
mi też działa
hmm tylko ciekawi mnie czy ta informacja pomogła osobie co jej nie działa ?
 

DeletedUser958

Guest
Robiłam to wszystko i na Firefoxie jakoś powoli działa. Na operze i na Gogle wogóle nie chce mi się wgrać zatrzymuję sie na 17 i koniec stoi. Do tej pory działało na Operze i było wszystko ok. Dzieki za rady meczę sie dalej
 

DeletedUser3033

Guest
hmm nie wiem czy ci się udało to naprawić
wszystkiego podać ci nie mogę a przynajmniej nie czuje się na siłach by ci to wytłumaczyć ale istnieje pewien trik
napisałem o przeglądarce z wieloma silnikami renderowania
wystarczy że zmienisz silnik renderowania takie przeglądarki mają pewne rozwiązania które mogą pomóc
 

DeletedUser2262

Guest
Robiłam to wszystko i na Firefoxie jakoś powoli działa. Na operze i na Gogle wogóle nie chce mi się wgrać zatrzymuję sie na 17 i koniec stoi. Do tej pory działało na Operze i było wszystko ok. Dzieki za rady meczę sie dalej
Jak miałem coś takiego, zgłosiłem do supportu i to naprawili, bo jakiś błąd był (domniemam) po ich stronie - a sprawdziłem to próbując zalogować się z 2 różnych komputerów i na androidzie. Wszędzie zatrzymywał się też bodajże na 17.
 

DeletedUser1680

Guest
Mam problem z otwarciem gry, jestem zalogowana , otwieram świat, no i miele i miele i miele, .... a dzisiaj grałam .... co jest?? :confused:
 

DeletedUser2340

Guest
Mam problem z otwarciem gry, jestem zalogowana , otwieram świat, no i miele i miele i miele, .... a dzisiaj grałam .... co jest?? :confused:
Bład gry. Zaloguj się przez aplikację bo jest problem z logowaniem na przeglądarkach.
 
Do góry