• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Naprawione problem z czatem

Status
Zamknięty.

Lanariko

Szef kuchni
wielokrotnie juz opisywany ale w dalszym ciagu nic sie nie rusza.
bardzo prosze o konkretna odpowiedz kiedy wreszcie będzie naprawiony chat?
regularnie mam nieaktywny. nie widac żadnych wiadomości od innych graczy, moje równiez nie przechodzą. poprostu puste okno...
wylogowywanie się restartowanie kompa, restartowanie przeglądarki - nie pomaga.
 

DeletedUser3251

Guest
Przy okazji ja się zapytowywuję, dla-czemu ja na czacie swoich postów nie widzę?
 

DeletedUser943

Guest
Kiedy w końcu rozwiążecie problem z czatem? Jak nie dacie rady to go po prostu zlikwidujcie. Bo to jak działa jest żenujące!! Podobnie jak zwiecha gry non stop.
 

DeletedUser3013

Guest
Czy ktoś może ogarnąć wreszcie problemy z czatem nie mam kontaktu z bractwem ,a wedrówka tuż ,tuż!!!!Nagminne wieszanie się gry i wywalanie z gry,to jakaś masakra!!!Proszę naprawić problem BRACTWO AWATAR-jesteśmy rozczarowani:(:(
 

Hassano

Łucznik
Też to zauważyłem chyba wczoraj i tak sie zastanawiam czy po cichu nie wprowadzili jakiejś łatki i jak zwykle zepsuli inne funkcje gry..
 

Lanariko

Szef kuchni
post wisi już od 12 kwietnia i nikt do tej pory nawet nie raczył odpowiedziec...
juz niedługo przygoda bractw a ja zeby cokolwiek pozeczytać za kazdym razem musze restartować przeglądarke!!!

może zróbcie coś z tym w końcu, bo zaczyna być to nudne!
 

DeletedUser2264

Guest
Mają chyba większy problem, na becie z czatem dokładnie taka sama sytuacja.
 

DeletedUser626

Guest
Uruchomiliśmy dziś tymczasowe rozwiązanie, które poprawi płynność czata, będzie jednak wymagało jego codziennego zrestartowania (zostaniecie wtedy na chwilę rozłączeni). Programiści pracują nad stałym rozwiązaniem, które będzie można wprowadzić w jednej z następnych wersji, prawdopodobnie w 1.54.
Przepraszamy za kłopot.
 

DeletedUser2017

Guest
Problem z czatem jest nie od dziś i wielokrotnie nagłaśniany na tym forum. Czy to jest takie trudne aby w końcu doprowadzić to do porządku? Dla mnie nie ma to większego problemu używam zewnętrznego komunikatora ale to jest śmiech na sali żeby taka firma jak IG nie mogła sobie poradzić z tak prostym problemem a tak ważnym dla wielu.
Nasuwa mnie się tylko jedno - macie nas gdzieś.
 
Status
Zamknięty.
Do góry