• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

PROBLEM Z GRACZEM

Tolka1345

Zwiadowca
Witam nie mam pomysłu gdzie o tym napisać, wiec tu ale do rzeczy
od jakiegoś czasu moja koleżanka z bractwa boryka się z wulgarnymi wiadomościami od innego gracza z gry (Mion- to jego nik) na początku prosiła aby tak do niej nie pisał ( bez skutecznie wiadomości było jeszcze wiecej i bardziej wulgarne) wiec zaczęła go ignorować wiec typo zaczął wpychać się w cudaki z pw na razie po kilka wiec go wypychamy. Powiedzcie co można zrobić z takim graczem, napisać do obsługi czy nie wiem faktycznie ignorować to rozwiązanie mi nie odpowiada. Bardzo nie lubię takiego zachowania i nie zgadzam się aby ktokolwiek obrażał mi moich bratanków z gildi, czy kogokolwiek z graczy.
 

Tolka1345

Zwiadowca
Siema, obsługa odpowiedziała na moje zgłoszenie sugestią że mogę takiego gracza zablokować aby nie dostawać od niego wiadomości. W sumie zaczęłam zaglądać w ustawienia i nie bardzo wiem jak się blokuje gracza. Może ktoś z Was wie jak to zrobić :)?
 

Tolka1345

Zwiadowca
Ok ale to tylko w aplikacji chyba działa TAK? czy na kompie też się da ?
//
Dobra nie było pytania w wiadomości znalazłam
Bardzo Ci dziękuje

połączono//Urdur
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry