• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Problem z ladowaniem gry

MWhiteman

Wędrowiec
od wczoraj 12 lipca wieczorem mam problem z ladowaniem gry na przeglądarkach. usunolem wszystkie ciastka ale i tak nic to nie pomoglo musze kilka razy odswezac gre bo niechca sie ladowac elementy gry. albo trwa to kilkanascie minut.
 

TomekT

Wędrowiec
Witam
od wczoraj nie mogę zalogować się na kompie do gry. czasem pokazuje błąd serwera a czasem po prostu nie ładuje
 

Jadek

Wędrowiec
Witam, u mnie również od dziś rana spowalniało ładowanie gry, obecnie godzina 20 z minutami gra się nie ładuje, zmiana przeglądarki niewiele pomaga, na Firefox niby ciut lepiej ale gra staje na 21% ładowania zielonego paska.
//
Z bólem ale jestem właśnie w grze, godz. 20:24

połączono//Urdur
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Birma200

Zwiadowca
W nocy jakoś się poprawiło i miałam nadzieję, że problem został rozwiązany, ale dzisiaj znowu to samo. Jak już w końcu pasek się zładuje, to jakikolwiek ruch w grze powoduje, że się zawiesza i trzeba długo czekać aż zaczyta działanie. Taka gra nie ma sensu, to jest bardzo czasochłonne i uciążliwe...
//
Nareszcie jest ok i można normalnie grać :)

połączono//Urdur
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry