• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Problem z logowaniem ( smartfon)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2876
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser2876

Guest
Cześć.
Od wczoraj jest problem z logowaniem do gry z poziomu smartfona .
Otóż chodzi o to że gra ładuje się tylko gdy jestem w zasięgu WiFi.
Za to w momencie gdy jestem tylko na LTE woła że " Nowe dane gry są dostępne do pobrania. Zalecane jest połączenie WiFi"
I tak w kółko mimo że nic nie pobiera przy połączeniu WiFi.
Telefon to "Xiaomi redmi note 9 pro"
 

xEasyRiderx

Rycerz
Cześć.
Od wczoraj jest problem z logowaniem do gry z poziomu smartfona .
Otóż chodzi o to że gra ładuje się tylko gdy jestem w zasięgu WiFi.
Za to w momencie gdy jestem tylko na LTE woła że " Nowe dane gry są dostępne do pobrania. Zalecane jest połączenie WiFi"
I tak w kółko mimo że nic nie pobiera przy połączeniu WiFi.
Telefon to "Xiaomi redmi note 9 pro"
W takim razie pobierz te dane i to raczej obojętne czy zrobisz to przez WiFi czy LTE.
Sprobuj wejść w sklep Play znajdź Elvenar i pobierz dane jeśli jest nowa aktualizacja. U mnie takie coś pokazuje się raz na jakiś czas nawet w trakcie gry kiedy odwiedzam miasta sąsiadow na przykład, gra po prostu ładuje kolejne dane
 

DeletedUser2876

Guest
Screenshot_2020-07-19-13-12-01-443_com.innogames.elvenar.jpg
Pojawia się takie coś. I tylko przy rozgrywce przez LTE.
 

xEasyRiderx

Rycerz
@MacSen ja to doskonale rozumiem że pojawia ci się takie okienko u mnie też się pojawia o czym pisałem wyżej. Możliwe że masz jakąś funkcję w telefonie włączoną która blokuje ci LTE czyli nie możesz za jego pośrednictwem pobrać dodatkowych danych do gry.
Często tak się dzieje jeśli nie chcesz aby pobierało opłaty a przez WiFi masz darmowe :)
 

DeletedUser2876

Guest
@MacSen ja to doskonale rozumiem że pojawia ci się takie okienko u mnie też się pojawia o czym pisałem wyżej. Możliwe że masz jakąś funkcję w telefonie włączoną która blokuje ci LTE czyli nie możesz za jego pośrednictwem pobrać dodatkowych danych do gry.
Często tak się dzieje jeśli nie chcesz aby pobierało opłaty a przez WiFi masz darmowe :)

Też już to robiłem co napisałes choć niczego nie pobierała apka. Praw dostępu nie ograniczałem żadnych. Poprostu wydaje mi się że jest to sygnał że chyba gierką nalezy pierdyknąc w kąt. Choć szkoda.
 

DeletedUser2876

Guest
Ewentualnie czasem pojawia się to.
Żeby było zabawnie to dwa dni temu wszystko było w porządku.
Telefon też nie miał żadnych problemów.
 

Załączniki

  • 114269568_1489161931286419_5584029850696047190_n.jpg
    114269568_1489161931286419_5584029850696047190_n.jpg
    123,8 KB · Wyświetlenia: 24

DeletedUser2876

Guest
Spróbuj wejść w ustawienia aplikacji ( przytrzymaj ikonę i wybierz informacje o aplikacji) znajdź opcje " ogranicz użycie danych" i zobacz czy masz tam ograniczenie na dane mobilne włączone. Pewności nie mam, ale możesz sprobowac

Zrobiłem to praktycznie na samym początku.
Jednak pozwoliłem sobie na test apki na kilkunastu urządzeniach różnych producentów ( znajomi i rodzina ) błąd jest też na tych urządzeniach.
Asus ZenFone 4 Selfie ZB553KL , Asus Laser Zenfone 2 , Asus Laser Zenfone 3 , Samsung Galaxy Core SM-G350 , Huawei P40 Pro, LG K61, Xperia X Dual i Doogee BL9000.
Na każdym urządzeniu apka była instalowana z wszystkimi uprawnieniami i na każdym z nich pojawiał się na dzień dobry ten sam problem.

Więc cóż to nie jest wina telefonu akurat mojego to poprostu problem który wywołał support jakimś bezmyslnym update.
 

Lanella

Wędrowiec
Zrobiłem to praktycznie na samym początku.
Jednak pozwoliłem sobie na test apki na kilkunastu urządzeniach różnych producentów ( znajomi i rodzina ) błąd jest też na tych urządzeniach.
Asus ZenFone 4 Selfie ZB553KL , Asus Laser Zenfone 2 , Asus Laser Zenfone 3 , Samsung Galaxy Core SM-G350 , Huawei P40 Pro, LG K61, Xperia X Dual i Doogee BL9000.
Na każdym urządzeniu apka była instalowana z wszystkimi uprawnieniami i na każdym z nich pojawiał się na dzień dobry ten sam problem.

Więc cóż to nie jest wina telefonu akurat mojego to poprostu problem który wywołał support jakimś bezmyslnym update.
Dodaj do tego Xiaomi Note 10... Mam dokładnie ten sam problem.

Raz na jakiś czas uda mi się przekombinować (włączam i wyłączam wi-fi, dane komórkowe i zmieniam uprawnienia) i czasem aplikacja się uruchamia. Ale nie zawsze... A przeinstalowywanie nie pomaga :(
 

DeletedUser2876

Guest
Dodaj do tego Xiaomi Note 10... Mam dokładnie ten sam problem.

Raz na jakiś czas uda mi się przekombinować (włączam i wyłączam wi-fi, dane komórkowe i zmieniam uprawnienia) i czasem aplikacja się uruchamia. Ale nie zawsze... A przeinstalowywanie nie pomaga :(


No to prawdopodobnie się chyba nie doczekasz. Mnie support zwodzi już prawie trzy miesiące dokładnie to od
lipca gdy poszło pierwsze zgłoszenie. W wafla lecą ot co. Robiłem cuda i wianki z fonem nawet downgrade Androida do wersji 8 i wój? Błąd jest jak był.
 

Asiula21

Wędrowiec
Hej miałam ten sam problem ale udało mi się do rozwiązać już pisze Wam jak
Ustawienia aplikacji potem inne uprawnienia -skróty ekranu głównego i tam nacisnąć ZAWSZE ZEZWALAJ i działa mam tel xaomi redmi note 9 pro . Udanej konfiguracji
 

Lanella

Wędrowiec
Hej miałam ten sam problem ale udało mi się do rozwiązać już pisze Wam jak
Ustawienia aplikacji potem inne uprawnienia -skróty ekranu głównego i tam nacisnąć ZAWSZE ZEZWALAJ i działa mam tel xaomi redmi note 9 pro . Udanej konfiguracji
Ustawiłam i nawet zadziałało. Jednorazowo.
Także czekam dalej. Może w końcu ktoś się problemem zajmie....
 
Do góry