• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

problem z logowaniem

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2622
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser2622

Guest
Witam. Czy też macie problem z logowaniem? od kilku godzin strona wogóle nie reaguje na zalogowanie
 

Sorcha

Rycerz
Ja nie mam problemu, ale w ogóle podałeś za mało szczegółów. Która strona się nie ładuje: strona wyboru serwera na którym grasz? Strona gry po wybraniu serwera? Grasz we flashu czy w HTML5? Na przeglądarce grasz a może na smartfonie? Szczegóły proszę.
<CIACH>

//Edytowano: Hajmdal.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3983

Guest
Miałam ten problem na przeglądarce,ale dało się zalogować przez adres mailowy, dziś mam inny problem gram z apki i gra co chwilę mnie wywala,wyskakuje błąd wewnętrzny i serwer zajęły.
 

DeletedUser4395

Guest
Wewe1, mam to samo na przeglądarce od parunastu minut.
 

DeletedUser4281

Guest
Dołączam się do zażaleń.

Trudności z logowaniem zarówno na przeglądarce jak i w aplikacji. Nawet nie wspominam juz o dlugim ladowaniu mapy walki bo to trwa od dawna
 

DeletedUser4281

Guest
Problemy wciąż występują, dziś już 2 razy pojawił się błąd logowania przy zmianie świata i musiałem odświeżać by poszło dalej.
Poprawiło się natomiast ładowanie iglicy, było szybko i nie zwiesiło się.
 

DeletedUser1381

Guest
Problemy dalej występują i jest to bardzo irytujące, gdyż występują od czasu ogłoszenia obecnego eventu.
Logowanie to jedno, ale gra często się zawiesza w trakcie np. zbierania manufaktur, co trzeba powtarzać nawet kilkukrotnie po odświeżeniu gry. A to też czasami trwa, gdyż wyskakuje błąd połączenia z serwerem. Oczywiście po chwili łączy się z powrotem, ale to nie znaczy że na mapie gra się nie zawiesi i wtedy bez odświeżenia nic dalej nie pójdzie.
 

DeletedUser1381

Guest
Po dwóch dniach spokoju, licząc od niedzieli, wróciły problemy z łącznością z serwerem, identycznie jak w poprzednim tygodniu. Tak się nie da grać bez nerwów.
Czy te błędy zostaną ostatecznie naprawione, czy będą się powtarzać co tydzień z przerwą na dwa dni?
 
Do góry