• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Problem z misjami ze świata wróżek.

Feila12

Wędrowiec
Witam,

od jakiegoś czasu nie otrzymałam żadnej "przypiętej" misji ze świata wróżek. Zakończyłam prawidłowo linię krasnoludów (a przynajmniej wykonałam misję o sprzedaniu wszystkich kopalni i portalu), otrzymałam pierwsze zadania z nowej, ale po wykonaniu tej z opracowaniem technologii "Droga Kwiatów" nie otrzymałam już żadnej, jedynie poboczne o produkowaniu surowców itp.
Odrzuciłam kilkanaście tego typu misji, jednak dalej nic się nie pojawiło.
Jestem już prawie w połowie opracowania większości technologii z tej linii (w czym bardzo pomogło ostatnie wydarzenie), jednak bez obowiązkowych zadań nie jestem w stanie ruszyć dalej.

System operacyjny: Windows 10
Przeglądarka: Firefox 78.0.1
Miejsce wystąpienia: Arendyll

Pozdrawiam,
Feila12
 

Nusion

Kapłan
Hej :)
Chyba najlepiej jak napiszesz do supportu i opiszesz problem, tam mają możliwość sprawdzić, co się dzieje.
Żeby napisać do supportu kliknij w zębatkę w prawym dolnym rogu w grze i potem znak zapytania - obsługa gry.
 

xEasyRiderx

Rycerz
Zakończyłam prawidłowo linię krasnoludów (a przynajmniej wykonałam misję o sprzedaniu wszystkich kopalni i portalu), otrzymałam pierwsze zadania z nowej, ale po wykonaniu tej z opracowaniem technologii "Droga Kwiatów" nie otrzymałam już żadnej, jedynie poboczne o produkowaniu surowców itp.
Odrzuciłam kilkanaście tego typu misji, jednak dalej nic się nie pojawiło.
Jestem już prawie w połowie opracowania większości technologii z tej linii (w czym bardzo pomogło ostatnie wydarzenie), jednak bez obowiązkowych zadań nie jestem w stanie ruszyć dalej.
Po wykonaniu w drzewku badania Zaawansowanego Zwiadu masz możliwość przewinięcia Zadań Głównych (na obrazku poniżej to te zadania ze znaczkiem w prawym dolnym rogu czyli górna ikona) aż nie pojawi ci się brak takiej możliwości czyli dochodzisz do aktualnych Zadań Głównych na dany rozdział. Tutaj akurat brak zadań jak to napisałaś w niczym nie przeszkadza w zakończeniu badań z drzewka i przejściu do następnego rozdziału ponieważ po każdym badaniu Zaawansowanego Zwiadu masz znowu możliwość przewijania Zadań Głównych i wybrania tylko tych które dają diamenty czyli zakończenie bądź zaliczenia danego rozdziału.
Nie masz więc potrzeby stresowania się tym że musisz czekać na Zadania Główne z linii danego rozdziału możesz ich wcale nie robić tutaj liczy się przejście badań w drzewku zadania to tak dla zabawy chcesz robisz nie czekasz na zaawansowany zwiad i przewijasz :)
 

Załączniki

  • Screenshot_2020-07-07 Elvenar - Zbuduj niezwykłe miasto w świecie fantasy.png
    Screenshot_2020-07-07 Elvenar - Zbuduj niezwykłe miasto w świecie fantasy.png
    51,4 KB · Wyświetlenia: 12
Ostatnia edycja:

Feila12

Wędrowiec
Po wykonaniu w drzewku badania Zaawansowanego Zwiadu masz możliwość przewinięcia Zadań Głównych (na obrazku poniżej to te zadania ze znaczkiem w prawym dolnym rogu czyli górna ikona) aż nie pojawi ci się brak takiej możliwości czyli dochodzisz do aktualnych Zadań Głównych na dany rozdział. Tutaj akurat brak zadań jak to napisałaś w niczym nie przeszkadza w zakończeniu badań z drzewka i przejściu do następnego rozdziału ponieważ po każdym badaniu Zaawansowanego Zwiadu masz znowu możliwość przewijania Zadań Głównych i wybrania tylko tych które dają diamenty czyli zakończenie bądź zaliczenia danego rozdziału.
Nie masz więc potrzeby stresowania się tym że musisz czekać na Zadania Główne z linii danego rozdziału możesz ich wcale nie robić tutaj liczy się przejście badań w drzewku zadania to tak dla zabawy chcesz robisz nie czekasz na zaawansowany zwiad i przewijasz :)
Dziękuję bardzo za pomoc :)
Po prostu nie lubię, kiedy tak wiszą i nie mogę się ich potem "pozbyć", dlatego wolę, kiedy pojawiają się w terminie
 

DeletedUser4488

Guest
Witam.
Już miałem do suportu donos robić na leniwe wróżki bo wszedłem w gobliny mając od nich tylko dwa zadania ale po tym poście widzę, że jest jakaś kara za samodzielną linię rozwoju albo piją z krasnoludami bo choć portalu dawno nie ma to wpada od czasu do czasu jakiś po trunki i miód.
 

DeletedUser4488

Guest
A jednak doniosłem do suportu na leniwe wróżki tym bardziej, że zadania wpadły w pętlę i dwa dni już lecą takie same
 

azianer

Wędrowiec
Witam.
Mam ten sam problem. Zadania z głównej linii zniknęły po sprzedaży portalu krasnoludów.
 
Do góry