• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Problem z turniejem na apce

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser174
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser174

Guest
Mam problem z turniejem na aplikacji i automatycznym przekierowaniem do odblokowanie prowincji.
Wszystko działa o ile nie dojdę do 6 gwiazdki. Gdy tylko jakaś prowincja zostanie zakonczona gra z uporem maniaka do niej wraca, mimo że jest zamknięta. Można ręcznie wybrać inną prowincje, ale potem gra znowu wraca do tej zamkniętej. Zasadniczo w tym momencie turniej na apce się kończy... Mam za słabe nerwy

Czy ktoś też się z takim czymś spotkał?
 

mayder

Tancerz ostrzy
Miałem to samo na turnieju klejnotów i marmuru, ale tylko w przypadku gdzie pierwszych 10 prowincji miałem już zrobionych na 6 gwiazdek, a resztę dopiero robiłem (5 gwiazdka bodajże). Na ostatnim turnieju stali tego nie miałem i nie wiem czy to było spowodowane tym że prowincje na szóstą gwiazdkę robiłem wszystkie na raz, a nie miałem części już zrobionej czy tym że może coś z tym zrobili :p
 

DeletedUser3850

Guest
A u mnie w Bractwie po zakończeniu turnieju wystąpił inny problem - brak wygranych nagród? Zdarzyło się to jeszcze komuś?
 

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
Nagrody powinny zostać dodane jeśli tak się nie stało to proszę napisać zgłoszenie do obsługi gry.
 
Do góry