• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Problem z uczonymi sadzonkami

nonpix

Wędrowiec
Czy tylko ja mam problem od najnowszego rozdziału z uczonymi sadzonkami (Arendyl), czy jest to szerszy problem. Nie znalazłem tematu na forum a uczonych sadzonek u kupca nie ma, za to jest niezliczona oferta pozostałych towarów za sadzonki?
 

Elelkal

Rozbójnik
Nie tylko Ty, ale to jest całkiem "normalne". Trzeba wziąć po uwagę, to że rynek wzniesionych to raptem kilkudziesięciu graczy, w samej epoce będzie kilkuset ale część z nich już nie będzie zainteresowana handlem bo skończy epokę. Już teraz niektórzy skończyli rozbudowy i sporadycznie pohandlują by pokryć bieżącą produkcję rasową. A na obecną chwilą wzniesione nie są do niczego potrzebne poza rozbudową portalu i centrów. Także jedni producenci odejdą a przyjdą inni, ale nie zawsze uda się zapełnić lukę i jakiegoś towaru będzie ciągle brakować. Na S3 po wejściu epoki przez długi czas były tylko oferty z sadzonkami, później zastąpiły je minerały, a zawsze najmniej było sztabek.
I tak jest lepiej niż było z żywymi. Jeśli dobrze pamiętam niczym niezwykłym były wtedy oferty 1:3 czy 1:4 w tym samym tierze a i tak znikały.
 

nonpix

Wędrowiec
miałem nie odpisywać, wszak problem z balansem surowców dotyczy nie tylko sadzonek i jak sądzę jest celowym zabiegiem IG, jednak ... sadzonek nie ma WCALE ... w tej chwili jest ponad 100 stron ofert szukających sadzonek a sadzonki nie ma ani jednej ... nie było i nie ma ... jak grać panie premierze? ;)
 

astoN-

Rozbójnik
jak nie bylo? przez pierwsze 3 tygodnie byly tylko sadzonki, sam nie moglem sie rozbudowac bo nikt nic nie zdejmowal, topka co ma sadzonki juz sie pobudowala, ja nawet tego juz nie produkuje...
 

Deleted User - 198835

Guest
Ja na ten przykład szukam sadzonek na pl1 a mam w ofercie pierwotne minerały , ale najwięcej jest sztabek w ofercie więc u kupca wstawiam minerały żeby zdobyć sadzonki a w rynku ściągam minerały :)
 
Do góry