• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

To nie błąd Problem z zaliczeniem misji

  • Rozpoczynający wątek raventes83
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Witam.

Mam misję: Wzmacnianie Magii Cerberusa w której trzeba zdobyć m.in. 3 relikty zwiększające produkcję. Problem polega na tym, że nie zalicza mi misji tak jak powinno, tzn zdobywam relikt marmuru, ale nie zalicza mi go, mimo że jest on bonusowy. Co ciekawe zalicza jedwab - też bonusowy.
 

Deleted User - 34008

Guest
Sprawdź dobrze treść zadania, bo pamiętam że w którymś był określony poziom surowców, z którego mają być relikty.
 

DeletedUser

Guest
Tak to wygląda:



Te 2 relikty które są zdobyte pochodzą z jedwabiu ( tak jak pisałem są bonusowe ). Zdobyłem też 2 marmuru, ale ich nie zaliczyło - mimo, że też są bonusowe.
 

DeletedUser626

Guest
To nie jest teoretycznie błąd. Możesz zdobyć 3 relikty do bonusowych towarów i mogą to być 3 relikty jedwabiu lub 3 marmuru jak wolisz, ale relikty różnych towarów nie będą się sumować. Zadanie faktycznie nie wspomina o tym, że muszą to być takie same relikty, zwrócę na to uwagę twórcom gry, aby zdecydowali czy zmienić treść zadania czy sposób jego zaliczenia.
 

DeletedUser

Guest
Dzięki za wyjaśnienie. Mam nadzieję, że jednak zostanie to poprawione przez twórców gry, gdyż obecnie wprowadza to w błąd - stąd ten temat.
 
Do góry