• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Potwierdzone Problem z zawieszaniem się gry na Chrome

Status
Zamknięty.

Elelkal

Rozbójnik
Witam,
podczas wczorajszej aktualizacji miał zostać rozwiązany problem z zawieszaniem się gry na Chrome 59, jednak gra nadal się zawiesza. Rozumiem, że nie udało się jednak rozwiązać problemu ? Chyba, że komuś jednak ta aktualizacja pomogła.
 

jakub357

Łucznik
Zawiesza się, czasami, do przełknięcia - przynajmniej można się zalogować.
Może dadzą nam po 200 darmowych diamentów rekompensaty za niedogodności z ich strony.
 

DeletedUser1917

Guest
U mnie też się cały czas wiesza ::( aż nie chce się grać :( Naprawcie to :)
 

jakub357

Łucznik
To częste po ostatniej aktualizacji. Trzeba odświeżać grę dwukrotnie, ponieważ za pierwszym razem potwornie się zawiesza.
 

DeletedUser1778

Guest
Ja mam na to rozwiązanie :) Powiększam rozdzielczość do 110% i zmieniam spowrotem na 100%. Działa za każdym razem u mnie :)
 

DeletedUser626

Guest
Wszyscy tutaj logują się z Chrome czy u kogoś występują problemy na innej przeglądarce?
 

DeletedUser1917

Guest
nic sie nie zmienia. musze cały czas powiekszac i zmniejszac rozmiar przegladarki :(]
 

DeletedUser1953

Guest
Mnie się co jakiś czas wiesza na Operze. Po odświeżeniu jest ok.
 

DeletedUser2021

Guest
Witam

Mam pytanie odnośnie mozilla firefox od jakiegoś czasu nie mogę grac przez ta przeglądarkę wywala mi błąd przy zrobieniu jakiego kolwiek ruchu w grze błąd odnosi się do Adobe flash player, reinstalaja wtyczki i przeglądarki nic nie pomaga gram teraz na internet explorer proszę o pomoc w sprawie :ppp czy to pojedynczy przyoadek czy u was tez tak jest pp
 
Status
Zamknięty.
Do góry