• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

problemy techniczne nie trwały zbyt długo...

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser174
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser174

Guest
Podobno wczoraj problemy techniczne nie trwały zbyt długo... Zaciekawiło mnie to stwierdzenie. Sugeruje ono, że problemy trwały raczek krótko... Na dobrą sprawę to nawet jest prawda - gram juz jakiś czas i jeden dzień w takim zestawieniu to krótki wycinek czasu, ale...

Wczoraj musiałam zrezygnować z zadań, bo nie szło. Albo sie całkowicie zawieszały, albo skakały co 2-3. Jak przeskoczyły te które były mi potrzebne dałam sobie z nimi spokój. Podobno też nie u kazdego bonus zadziałał - to taki smaczek, więc moje uskarżania na zadania są właściwie nic nie warte
Około południa pojawiły się pierwsze zawieszki przy zbiorach.
W granicach 16 zbiory zaczęły być udręką.
Po 20 to już relog był niezbędny po każdym kliku o ile ogólnie mozna było się zalogować na grę
O 22 zacząl atakować komunikat że problemy techniczne

A jak było u Was?

@Dragomira faktycznie błąd czatu trwał stosunkowo krótko. Ale przez czat nie dokonujemy zbiorów, więc mieszanie jednego i drugiego chyba nieuprawnione. Natomiast problemy z grą jako taką trwały troche dłużej jednak. ale pewnie mi sie tylko tak wydaje...
 

grain

Zwiadowca
Nie wiem gdzie tak krótko trwały problemy techniczne, bo na A przez dłuższy czas nie dało się zebrać ani ustawić produkcji, więc nie wmawiajcie nam proszę że nic się nie działo poza czatem. Straciliśmy sporo bonusowej produkcji i nie zamiatajcie tego pod dywan.
 

DeletedUser3014

Guest
Prace nad czatem nic nie zmieniły,dalej wisi mi to nieszczęsne 100.Do tego,problemy z zebraniem i nastawieniem surowców.Zdążyłam jednak nastawić sobie produkcje nocną,mając na to czasu 2minuty,no ale się udało.Dzisiaj wchodzę,patrzę,zwoje gotowe,reszta do zakończenia jeszcze 15h :D
Śmiechu warte to wszystko......
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser382

Guest
kikimora, jesteś niegrzeczną dziewczynką bo wznowiłaś wątek który Dragomirka zamknęła żeby mieć święty spokój. Problemy były bo byliśmy serwerem testowym pełnego obciążenia, teraz siedzą i kombinują gdzie nabroili. Z jednej strony jestem wściekły na te ich problemy a z drugiej to : rozwijają mobilkę , przechodzą na HTML5 , uruchamiają ewenty czyli mają co robić . Nie piszę żeby usprawiedliwić ale pewnie za 2 lata to tu będzie tak cicho jak jest np. na S&F bo podstawowe problemy zwalczą. Pytanie brzmi : cierpliwie grać dalej i nie przejmować się ciągłym traktowaniem nas jak bandy Lemingów czy szarpać się jak mucha w sieci pajęczej...
 

DeletedUser629

Guest
@kikimora ma rację i dobrze o tym wiemy, chociaż szkoda nad tym się dalej "rozkminiać"
a ja mam tylko jeden malutki żal i nie o surowce, bo jak mogłam to nastawiłam i skorzystałam jak nie to nie i koniec kropka na noc w którymś momencie nastawiłam.... ale jeżeli wiecie że macie problem techniczny to ja BARDZO PROSZĘ , ŻEBY BYŁO TO TU NAPISANE WCZEŚNIEJ I ŻEBYM NIE MUSIAŁA ROBIĆ "DEMOLKI" W KOMPIE, GDYŻ TEN CZAS WOLĘ SPĘDZIĆ W CIEKAWSZY SPOSÓB ...
Dziękuję z góry :)
 
Do góry