• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Naprawione Problemy z Chatem

Wojtek 55

Wędrowiec
Od godziny nie widzę wiadomości na chacie mimo że wyświetla się ich ilość,nie pomaga ponowne zalogowanie (4x) ani odświeżanie. Felyndral.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser1660

Guest
Potwierdzam. Można powiedzieć, że nie działa. Kompletnie nic nie można napisać :mad:
 

DeletedUser3033

Guest
Potwierdzam czat nie działa nie wiem czy od godziny ale wczoraj działał nawet z błędami 100 wiadomości Arendyll.
 

Lanariko

Szef kuchni
a u mnie znowu czat nie działa! to już naprawde zaczyna byc nudne... naprawiacie jakies pierdoły typu błedna ikonka gdzies tam, których nikt nawet nie zauważa a o pożądny czat nie mozna sie doprosić już tyle czasu.
 

Tajniakos

Paladyn
a u mnie znowu czat nie działa! to już naprawde zaczyna byc nudne... naprawiacie jakies pierdoły typu błedna ikonka gdzies tam, których nikt nawet nie zauważa a o pożądny czat nie mozna sie doprosić już tyle czasu.
@lanariko z suportu dostaliśmy odpowiedz że trwają prace nad serwerami czata. Żebyśmy w końcu cieszyli się czatem muszą coś w tym kierunku robić a jak robią to nam się to nie podoba. Poczekajmy na spokojnie i dajmy im skończyć :)
 

DeletedUser3355

Guest
Chat już działa na aplikacji, ale na komputerze nie.
 

Azulena

Rozbójnik
Żeby wątek nie zanikł....

Czat nie działa, pokazuje czerwoną cyferkę wpisów ale na polu czatu sama czerń. :(


Ale ... teoretycznie tutaj właśnie czat jest o wiele lepszy niż na FoE. Tam czat to parodia.

I znowu... ALE.... tam czat jest ogólny (serwera), sąsiedztwa i Gildii. :p

Te dwa zespoły chyba uzgadniają między sobą: "u nas dwie rzeczy są sknocone, to u Was tez niech będą dwie" :p :D
 

DeletedUser626

Guest
Chat został właśnie zrestartowany na wszystkich serwerach. Przepraszamy za kłopot.

Posty przeniosłam do drugiego tematu, ponieważ jest to inny problem niż powiadomienie o 100 nowych wiadomościach.

Proszę o informację jeśli u kogoś wciąż występuje błąd z niewidocznymi wiadomościami!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Azulena

Rozbójnik
Po "aktualizacji serwera" czat działa.


Ale jak sobie poczytałam o innych błędach, właśnie zgłoszonych kilkanaście minut temu.... włosy dęba stają.

Mam poważną tym razem propozycję dla ekipy od Elve:

- zawieszenie gry na tydzień,
- odwołanie wszelkich urlopów dla zespołu,
- porządne przejrzenie kodu gry w celu wyłapania wszystkich błędów i zagrożeń,
- uruchomienie gry na Becie PRZED uruchomieniem na "żywych" serwerach.

Tak, wiem, to mrzonki - nie rozumiem czemu, ale "oni" nigdy się na to nie zdobędą. :(
 

DeletedUser3355

Guest
To bardzo dobry pomysł naprawdę jestem za ale tak jak pisałaś oni się na to nie zdobędą. Wychodzi na to że musimy się cieszyć z tego co mamy. I tak dobrze że chat w pewnym stopniu naprawili.
 

visit0r

Paladyn
czat działał dobrze tylko raz, wystarczylo zalogowac sie drugi raz i znowu 100 wiadomosci mimo ze nikt nic nowego nie napisal
 

DeletedUser3355

Guest
Ja tak akurat mam jak zaloguje się na telefonie a później na komputerze
 

DeletedUser3014

Guest
Czy ja już muszę żyć z tym 100 (lat)??? Od razu napiszę,że nie jestem osamotniona z tym problemem :confused:
 
Do góry