• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Produkcje w manufakturach i nie tylko !!

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser836
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser836

Guest
Co to za błąd cholerny że w momencie jak daje do produkcji to zamiast wracać do miasta pokazuje mi co produkuje i ile zostało czasu.do końca produkcji?? I tak na każdym że światów i cokolwiek włączę do produkcji np orki,eliksir itp itd strasznie to wkurzajace
 

KociMord

Zwiadowca
na apce?
jeśli tak, to nie błąd a jest to nowe ułatwienie - dodali strzałki w prawo-lewo (takie niebieskie) aby można przejść do kolejnego podobnego budynku i szybciej ustawić produkcję
a w warsztatach jest dodatkowo można zaznaczyć na górze, aby wszystkie warsztaty ustawić jednocześnie
myślę, ze będzie to mocno przydatne w nadchodzącej przygodzie
 

kasiaczb

Zwiadowca
Jeśli to ma być usprawnienie czegokolwiek to może pomysłodawca powinien przetestować jak to się gra na telefonie i ponastawiać warsztaty ! Przecież nawet nie widać który warsztat będzie nastawiany i czy system wybierze kierunek góra-dół czy lewo-prawo.... przy nastawianiu warsztatów na przygody jak ktoś ma ich nieco więcej niż 10 stałych to sprawa jest niewykonalna! Trzeba wiec nastawiać normalnie ( po staremu) ale po staremu się już nie da bo wychodzi dwuklik czyli czasu na nastawianie dwa razy dłużej zejdzie.... BRAWO dla pomysłodawców i wykonawców!! Jak zwykle kicha...buuuu
 

DeletedUser174

Guest
kasiaczb
przygody pojawiają się raz na kilka miechów (na szczęście!!!!!!) i trwaja kilka dni... to o co ten dramat? Że przez resztę czasu jednym klikiem ustawiasz warsztaty??? Seriooo???!!!!

A w przygodach nie trzeba będzie przeklikiwać zadań = ilość klików porównywalna uwzględniając te już jak uciążliwe jedno kliknięcie . To tak na pocieszenie wszystkim miłośnikom przygód...

No naprawdę.... nawet ja wiem że jakiś umiar w czepialstwie trzeba mieć....

jak ja nie cierpię przygód...
 

Proqrator

Rozbójnik
Nie wiem jak to ma kompkikowac przygode. Tym ze na np. 50 warsztatavh ustawisz browar jednym klikiem? I zbierzesz bez klikania zadan? No rzeczywiscie jak mogli tak zrobic. A nawet jesli masz powiedzmy te 50 warsztatow i chcesz robic rozne odznaki to zawsze mozesz na tych powiedzmy 20 kliknac postaremu np godzinne, a na reszcie jednym kliknieciem np 3 godzinne i i tak mniej klikniec masz
 

kasiaczb

Zwiadowca
Nie wiem jak to ma kompkikowac przygode. Tym ze na np. 50 warsztatavh ustawisz browar jednym klikiem? I zbierzesz bez klikania zadan? No rzeczywiscie jak mogli tak zrobic. A nawet jesli masz powiedzmy te 50 warsztatow i chcesz robic rozne odznaki to zawsze mozesz na tych powiedzmy 20 kliknac postaremu np godzinne, a na reszcie jednym kliknieciem np 3 godzinne i i tak mniej klikniec masz

NIe wiem czy to jasno wyjaśniłam? Chodziło mi o to ze jak masz 50 warsztatów i chcesz robić np. browary albo co innego ale to samo na wszystkich warsztatach to jest mega fajnie- tu faktycznie jest ułatwienie. Ale jak dzisiaj chciałam nastawić 10 duzych warsztatów ( i tylko te 10) na 3h - zrobiłam klik w pierwszy warsztat a potem strzałkami chciałam dalej.... i co? no tu juz kicha wyszła totalna bo przerzucało mi nastawianie produkcji losowo na małe dostawki których wcale nie chciałam nastawiać. Po prostu nie potrafię obczaić na jakiej zasadzie system to wybiera. No i w przygodach będzie tak samo:) jesli zechce ktos nastawic 20 warsztatów na piekarza a na 35 trenta to i tak musi klikać tak jak wcześniej.No chyba że czegos nie udaje mi się rozkminić... bo nier wiem jak sytem dokonuje wyboru?
 

Proqrator

Rozbójnik
Sprobuj strzalka w lewo. U mnie tak wychodzilo. Strzalka w prawo z moich warsztatow stalych przechodzila na te do przygody, a w lewo zmienialo na te moje duze
 
Ostatnia edycja:
Do góry