• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Projekt "UNIA HANDLOWA" czyli MAKRO HANDEL

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser335
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser335

Guest
Witam WSZYSTKICH graczy.
Pewien czas temu (krótko po załadowaniu opcji Bractw do gry) udałem się do kilku/kilkunastu Bractw z projektem stworzenia UNII HANDLOWEJ oferującej handel między Bractwami za pośrednictwem "kuriera"...
W założeniu stworzenia tej organizacji leżał szerszy dostęp do tych towarów których w Bractwie istnieje deficyt
Dziś mija pierwszy tydzień działalności UNII HANDLOWEJ którymi założycielami są Bractwa:
  1. WENEDOWIE -> 21 graczy, Ranga 40
  2. BRACTWO KRÓLEWSKIE->23 graczy, Ranga 44
  3. HANDEL -> 23 graczy, Ranga 66
  4. Anonimus -> 23 graczy, Ranga 57
Podsumowując go możemy jednoznacznie powiedzieć że okazał się sukcesem na miarę naszych oczekiwań ;)
W liczbach może nie wygląda tak imponująco... gdyż podczas handlu wymieniono 45 000 szt. towarów- ale jeżeli weźmiemy pod uwagę że towary były wymieniane z potrzebnych w jednym Bractwie na potrzebne w drugim (bo tylko tak odbywa się handel(nie ma żadnego przymusu) - to ...
Bractwa w UNII HANDLOWEJ zyskały 90 000 szt. towarów które w normalnych warunkach były by trudne do osiągnięcia lub ich zdobycie było by czasochłonne...

Unia jest strukturą zorganizowaną, obecnie otwartą na nowych akcjonariuszy (Bractwa które chcą się przyłączyć)...
Wymogi jakie musi spełnić Bractwo:
  • dobra organizacja w bractwie i aktywni gracze
  • zaufany gracz jako kurier
  • jedno miejsce wolne
  • kuriera puszczamy od 10000 towarów a towar na wymianę jest z tej samej półki
  • za nazwą Bractwa dodanie ($)... wyróżnik że bractwo znajduje się w unii ;)
Wszelkie zapytania (szczegóły dotyczące organizacji i wysyłania "kurierów") oraz zgłoszenia do UNII proszę wysyłać w grze do graczy:
FROZEN75 (do usług) ;)
Jakatierina :)
Panajota :D
szczureson (obecnie zapracowany) :cool:

POZDRAWIAM i ŻYCZĘ MIŁEJ GRY ;)
 

DeletedUser335

Guest
Witaj @Defiance ... przepraszam że tak późno odpowiadam ale sytuacja (w życiu) spowodowała że ledwo starczało mi czasu na ogarnięcie gry i nie zaglądałem do forum.
TAK... oczywiście UNIA HANDLOWA w dalszym ciągu działa... wysyłki kurierów są już teraz rzadsze-co spowodowane jest tym że handel i produkcja wewnątrz Bractw jest zaawansowanie wyważona- ale tak jak pisałem wcześniej... nie ma obowiązku a tylko dobra wola i potrzeba wymagana jest do uczestniczenia w handlu zarówno sprzedających jak i kupujących...

Dziś do gry wprowadzono dwa nowe budynki i nową funkcjonalność z nimi związaną...
Zastanawiam się nad rozszerzeniem oferty Unii o ofertę współpracy w rozbudowie wzajemnej ANTYCZNYCH CUDÓW...

Sam postawiłem dziś w mieście dwie nowe budowle:
Klasztor Sztuk Walk (ELF) i
Kryształowa Latarnia Morska (ELF)


Inwestycja Punktów Wiedzy daje graczowi - przy zakończeniu poziomu -NAGRODY (ZWROT części pkt.Wiedzy i RUNY (potrzebne do postawienia u siebie ANTYCZNEGO CUDU), natomiast właściciel inwestujący w swój ANTYCZNY CUD takiej nagrody nie dostaje,czyli logicznym jest iż opłacalna w rozbudowie będzie wymiana obopólna....
Szczegóły dotyczące zaadaptowania w UNII tej nowej funkcjonalności wkrótce

Pozdrawiam i zapraszam do kontaktu w GRZE ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry