• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Promocja na Feryndalu

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser110
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser110

Guest
Pokazało mi się takie coś:

Promocja_w_rogu_i_diaxy.png


Po kliknięciu wygląda tak:

Promocja_otwarta.png


Przy okazji, przybyło mi diamentów, w górnym rogu jest 650. Miałem 450 (200 za grę na 2 serwerach + 250 wygrane w konkursie puzzle). 500 wydałem na trzeciego robola. Czyli 700 wpadło w prezencie.
Miłe :)

Co mnie dziwi, to w bractwie ludzie tego nie mają :confused:
 

DeletedUser626

Guest
Pytasz o coś, chwalisz się czy tylko dzielisz informacją?:D
Promocje są zależne od kilku różnych czynników, każdy jednak Gracz otrzymuje je wg. tej samej kolejności i na tych samych zasadach. Np. to co pokazujesz jest dostępne tylko przez tydzień od osiągnięcia pewnego etapu w tutorialu, ktoś inny mógł więc już promocję mieć albo dopiero dostanie, nawet jeśli zarejestrował się tego samego dnia. Każdy jednak Gracz ma ją na swojej "liście" promocji : )
 

DeletedUser110

Guest
Pytałem, bo dziwiło mnie dlaczego nie wszyscy gracze mają to. Na Feryndalu założyłem miasto przedwczoraj, byłem na urlopie, więc może inni już to mieli i im wygasło?
 

DeletedUser626

Guest
Wiele opcji jest możliwych, ale z tego co sprawdzałam, wszystko tutaj śmiga prawidłowo. :)
 

DeletedUser580

Guest
Czyli wygląda na to, że jak ktoś "przysypiał" w grze jak Fredek, to dostał fajną ofertę? ;)
Szkoda, że się logowałam do gry. ;) Chociaż może jednak nie, 40zł to dużo pieniędzy. Wydam je lepiej. ;)

Zawsze mnie fascynują marketingowe algorytmy. Czasem są super-ekstra, a czasem zupełnie fatalne... ;)
 

DeletedUser699

Guest
Hmmm, chcecie powiedzieć, że tylko podczas startu gry można było/jest liczyć na taką fajną ofertę? Osobiście gdy mi się pojawiła tuż po starcie gry uznałem, że to za wcześnie na inwestowanie w ten projekt, bo nie wiem czy będę poświęcał na niego czas, ale po półtora miesiącu, stwierdzam, że warto...i czekam na kolejną taką promocje...a tu nici ?
 

DeletedUser626

Guest
Różne promocje pojawiają się w czasie gry, jedne pojawiają się liniowo, wraz z postępem Gracza i rosnącym stażem konta, inne są odpalane niezależnie i np. są dostępne dla wszystkich przez 12 godzin, albo 2 dni. Nie ryzykowałabym stwierdzenia, że coś się już nie pojawi, ale też nie zapewnię, że będzie inaczej. Projekt stanowczo za młody aby rzucać tu pewnikami na temat promocji Diamentowych.
 

DeletedUser699

Guest
Dragomiro, czy według Twojej wiedzy, występują jakieś skryptowane promocje, oprócz tej podstawowej, po założeniu konta?
 

DeletedUser626

Guest
Wszystkie promocje, które określiłam wyżej jako pojawiające się liniowo, są zapisane w grze na stałe i mają swoje warunki załączenia się. Ma je każdy Gracz.
Odpalane niezależnie, to te, które pojawiają się w dany dzień/godzinę i są specjalnie jednorazowo konfigurowane, też mają swoje warunki pojawienia się.
Wracając do tematu - jest zarówno możliwa promocja, którą widzą wszyscy jak i taka, dostępna tylko dla części Graczy, ale nie dlatego, że ktoś jest uprzywilejowany, a dlatego, że inni albo już tą samą promocję mieli, albo dopiero będą mieć w przyszłości.
I tak, promocji jest wiele, z tym, że bardzo różne, więc nie mogę zagwarantować, że konkretna promocja się powtórzy. Może za to pojawić się inna.
 

astoN-

Rozbójnik
gram od poczatku, nigdy nie mialem promocji na s1 czy s2, jedyna jaka w ogole mialem to jak ruszyl serwer s3 ta na 3 robotnika, ale to chyba wszyscy dostali... co chwile w bracwie ktos ma promocje na diaxy, co jest z moim kontem nie tak?
 
Do góry