• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

To nie błąd Promocja na manufakturach

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2264
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

Tajniakos

Paladyn
Tylko dlaczego nie dostają wszyscy?? Przecież to jest kpina.
Na becie również nie dostałam ..
Kattina to jest właśnie zastanawiające że beta serwer,który ma służyć do testów również zostaje podzielony i nie wszyscy mogą cieszyć się potrojeniem produkcji na manufakturach. Darowanemu koniowi niby się w zęby nie zagląda tylko dlaczego IG dzieli graczy na lepszych i gorszych i wypuszcza testery dla wybrańców na becie jak i na serwerach językowych?
 

DeletedUser2553

Guest
Żeby test były bardziej miarodajne to oprócz bety dołączyli graczy z reala, ale nie wszystkich, bo wtedy to za dużo by już było... :D

Swoją drogą ciekawe co stało na przeszkodzie, żeby np. wczoraj powiadomić wszystkich na forum o tej promocji, że to nie dla wszystkich, że nie na apkę itd. Niepotrzebnie się szum zrobił.
 

DeletedUser2264

Guest
Żeby test były bardziej miarodajne to oprócz bety dołączyli graczy z reala, ale nie wszystkich, bo wtedy to za dużo by już było... :D

Swoją drogą ciekawe co stało na przeszkodzie, żeby np. wczoraj powiadomić wszystkich na forum o tej promocji, że to nie dla wszystkich, że nie na apkę itd. Niepotrzebnie się szum zrobił.
Szum byłby tak czy siak, ale Ci Wybrańcy chociaż mieliby szansę ponastawiać manu już po północy..

Ponieważ jest to nowy mechanizm, chcieliśmy go przetestować na większej liczbie Graczy niż na becie (tam też był testowany),

@Dragomira, gram na becie i tam na mnie również nie testowano tej "promocji", więc chyba nie o ilość graczy chodzi..
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

jakub357

Łucznik
Korzystam tylko z telefonu, więc evencik mnie ominie - chociaż i tak nie wiem, czy podlegam tej ofercie.
Mogli dać promocje wszystkim i wykroić sobie z tego próbkę do swoich badań.
Event mógłby być fajny, a okazał się niesprawiedliwym szmelcem. Ciągle mnie zadziwia że na tak wiele sposobów można schrzanić tak z natury, jakby się mogło wydawać, proste rzeczy. Naprawdę przedziwny jest ten rodzaj kreatywności
 

DeletedUser2264

Guest
Jestem z tych co jednak czasem diaksy kupią, a teraz długo moich złotówek nie zobaczycie ...
Ta akcja jest poniżej jakichkolwiek standardów.. W swojej naiwności polecam to samo wszystkim, którzy również wypadli z listy wybrańców..

Sorry, wkurzyłam się
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2553

Guest
Dokładnie! Bo jest czego żałować, promocyjne zbiory na godzinówkach z magiczną produkcją są naprawdę tłuściutkie! :D
 

DeletedUser626

Guest
Dziękuję za wszystkie Wasze komentarze, ważne jest byśmy wiedzieli co Wam się nie podoba w sposobie prowadzenia testów, żebyśmy mogli to przekazać twórcom.
Nie tyle chodzi o liczbę Graczy w ogóle, co liczbę Graczy grających regularnie i aktywnie, tak jak na serwerach językowych. Beta jest specyficznym środowiskiem, na którym można przetestować sam mechanizm ale trudno o wiarygodne testy tego jak zachowają się Gracze, jak intensywnie będą korzystać z nowej opcji i jak to wpłynie na ich inne zachowania w grze. Potrzebna jest również grupa porównawcza z tego samego dnia i tego samego środowiska/społeczności, dlatego test nie jest widoczny u wszystkich. Przykro mi, że niektórzy z Was czują się pokrzywdzeni i rozumiem skąd się to bierze, jestem jednak pewna, że nowy system jest zmianą na lepsze. Gdy tylko będzie to możliwe, takie mini-wydarzenia będą się pojawiały u wszystkich, a nie tylko u grupy testowej, nie jest naszym zamiarem dzielenie Graczy i staramy się unikać takich sytuacji gdy jest to tylko możliwe.
 

DeletedUser2264

Guest
Dziękuję za wszystkie Wasze komentarze, ważne jest byśmy wiedzieli co Wam się nie podoba w sposobie prowadzenia testów, żebyśmy mogli to przekazać twórcom.
Nie tyle chodzi o liczbę Graczy w ogóle, co liczbę Graczy grających regularnie i aktywnie, tak jak na serwerach językowych. Beta jest specyficznym środowiskiem, na którym można przetestować sam mechanizm ale trudno o wiarygodne testy tego jak zachowają się Gracze, jak intensywnie będą korzystać z nowej opcji i jak to wpłynie na ich inne zachowania w grze. Potrzebna jest również grupa porównawcza z tego samego dnia i tego samego środowiska/społeczności, dlatego test nie jest widoczny u wszystkich. Przykro mi, że niektórzy z Was czują się pokrzywdzeni i rozumiem skąd się to bierze, jestem jednak pewna, że nowy system jest zmianą na lepsze. Gdy tylko będzie to możliwe, takie mini-wydarzenia będą się pojawiały u wszystkich, a nie tylko u grupy testowej, nie jest naszym zamiarem dzielenie Graczy i staramy się unikać takich sytuacji gdy jest to tylko możliwe.

@Dragomira W ciągu 2 tygodni to już druga sytuacja gdzie bonusy są przyznawane w sposób losowy. Dzielicie graczy, to jest fakt, a obecna akcja to wyjątkowa nieuczciwość i ciężko to zrozumieć. Testujcie na becie, po to jest, a na naszych serwerach powinno być jasno i przejrzyście.

A co nam się nie podoba to chyba jasne aż za bardzo! I błagam, to było przecież do przewidzenia..

A gracze poinformowani, ze pojawi się taka promocja zareagują i będą korzystać intensywnie na ile się da. Macie trąbkę, trąbcie!!!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1359

Guest
Zrozumiałabym gdyby obdarzono tym bonusem początkujących gracy, byłaby to zapewne zachęta do gry, ale takie losowanie na pałę do niczego dobrego nie prowadzi. i co chcą sprawdzić? czy będziemy z tego korzystać? przecież chyba to jest logiczne- no chyba, że mają nas za debili
 

kasiaczb

Zwiadowca
Jestem na liście wybrańców ale i tak uważam że to skandal tak dzielić graczy. Mogli takiego bonusa otrzymać początkujący gracze albo po prostu wszyscy! Skoro chcecie uzyskać opinie czy się taka opcja podoba to niech wszyscy sobie przetestują.
Teraz bowiem powstaje pytanie co to za bonus? I po co cała ta akcja? No bo naiwni nie jesteśmy i raczej chyba nikt nie wierzy że to prezent od Inno dla paru wybrańców? Po coś to jest...tylko po co?
Jeśli będzie to kolejny "dopalacz" do wylosowania w evencie to myślę że wszyscy Wam wybaczą tą dzisiejszą akcję i jakoś przełkną tą niesprawiedliwość....jeśli jednak to jakikolwiek inny pomysł to od razu sobie darujcie :)
 

DeletedUser174

Guest
@Dragomira może następnym razem jak wyślesz nam taki bełkot to przypomnij sobie proszę że nie jesteśmy bandą debili. Swojemu szefowi, który jest pełen wiary w Twoje umiejętności spławiania graczy też to możesz przekazać!

zalogowałam się na serwer F. Zaglądam tam czasem. Chyba ze 2 albo 3 razy tam byłam - czasami coś z ciekawości chce sprawdzić np. poszukać miasteczka "wielkiego entuzjasty gry rzygającego pastelową tęczą na kilometr" albo innego oburzonego i zgorszonego zachowaniem "narzekaczy". Ot wejdę, posiedzę kilka min by zaspokoić swoją ciekawość i sobie pójdę. Mam tam nawet 1 domek i warsztat - o jakim jestem aktywnym graczem. I co? I promocja się świeci na cały ekran - no nic tylko zapierniczać i klikać te produkcje w manufkach... ups... tylko ja nawet 1 fabryki tam nie mam :p nawet badania na fabryki nie zrobiłam takim jestem "regularnym i aktywnym" graczem...

A jak ten mój wywód zestawić z wyjaśnieniem Dragomira to tak trochę śmiesznie to wygląda. Tylko nie wiem z czego tu się śmiać... Drago nie wstyd Ci taką ciemnote ludziom wciskać? Myślisz ze ten kit przejdzie? Że się nie połapiemy? Może jednak nam to wyjaśnij tak jak sie należy a nie strugasz wariata. Bo autentycznie to takim wyjaśnieniem na mój szacunek nie zarobisz. A szefa szefów może nie trzeba lubić, ale wypadałoby szanować... tylko ciekawe jak po wpisach j/w?

a teraz jeszcze słówko o grupie porównawczej. Co chcecie porównywać? Nieaktywne konta z tymi aktywnymi? Kuchnia mać! Chcieliście porównania? Trzeba było wybrać jeden dzionek (np wtorek jak dzisiaj) zrobić statystyki z kilku tygodni bez bonusa i potem dać na cały serwer promocję i wtedy byście mieli porównanie. a tak? Ponawiam pytanie: kogo chcesz oszukać? Chyba samą siebie że masz do czynienia z bandą upośledzonych idiotów tu na grze. To aby Ci pomóc podpowiem: nie jesteśmy debilami!

bonus bardzo podzielił graczy. A to nie jest akcja w stylu 100 esencji, że są to dobrze a nie to i drugie dobrze. Sama nawet nie sprawdzałam czy miałam tego maila promocyjnego czy nie. To chyba świadczy samo za siebie o atrakcyjności tej promocji. Ale taki numer z fabrykami?! Przecież ci co mają to koptują fabryki ile tylko wlezie i zapychają magazyn. To jaka to sprawiedliwość między graczami? Przypominam, ze za przygody to bractwa podostawały nagrody "bo mogły ewentualnie potencjalnie nie przegrać"! A tu co? Ci co nie dostali to niby potencjalnie nic nie stracili?

daliście doopy z tą akcją

@Dragomira jak mogłaś pozwolić na taki podział wśród graczy :/ zawiodłam się na tobie
 

Miroslaw78

Zwiadowca
U nas część bractwa bonus otrzymała... część nie... ,ale żeby tym pominiętym smutno nie było... z własnej "bonusowej" produkcji wykonałem odpowiednie przelewy surowców i w bractwie fermentu nie ma ;D. Nie popieram dzielenia na lepszych i gorszych... "losowania graczy" tym damy tamtym nie damy... ale w sumie to... => gra jest tylko dobrą zabawą i nie ma sensu skakać sobie do gardeł o kilka zasobów... to co "schrzaniło" IG - naprawiłem w bractwie sam i klimat pozostał OK - a to najważniejsze ;).

PS. Przepraszam że... całego "świata" nie naprawie... Pozdrawiam towarzystwo Elvenar i więcej luzu życzę ;).
 

DeletedUser2324

Guest
Jeśli można się wtrącić do dyskusji .... to ja dziś tez zostalam obdarzona tym ciekawym i pomysłowym bonusem :rolleyes: i powiem szczerze,ze bardzo mi się podoba :cool: gdyż można uzupełnić zasoby 2d w 16 h :eek::p Ci co robią turnieje to później są spłukani z surowców a przy takiej promocji można trochę ''stanąć na nogi''
 

DeletedUser2264

Guest
i co to znaczy, że możliwe, że takie wydarzenia będą się pojawiały u Wszystkich graczy???? Jaja sobie robicie?
Jeśli można się wtrącić do dyskusji .... to ja dziś tez zostalam obdarzona tym ciekawym i pomysłowym bonusem :rolleyes: i powiem szczerze,ze bardzo mi się podoba :cool: gdyż można uzupełnić zasoby 2d w 16 h :eek::p Ci co robią turnieje to później są spłukani z surowców a przy takiej promocji można trochę ''stanąć na nogi''
Super, prawda?? A ci, którzy robią turnieje, a nie dostali nie mogą...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser174

Guest
@Aga8001 ale nikt nie neguje tego że to jest fajny bonus. Ale egzaltowanie się jaki on jest fajny i jakie masz z niego super korzyści jest lekko nie na miejscu w sytuacji gdy nie wszyscy dostąpili zaszczytu posiadania takiej promocji. Mi jest przykro że część ludzików z bractwa nie ma tego "ciekawego i pomysłowego bonusu" a że wszyscy robia turnieje jak dzikie osły to tym bardziej jest mi przykro. Gratki za taktowne wyczucie chwili
 

DeletedUser2324

Guest
Ok . Jak zwykle nie mozna nic powiedziec,bo zaraz hieny się zlecą i Cie zmieszaja z błotem .

@Aga8001 ale nikt nie neguje tego że to jest fajny bonus. Ale egzaltowanie się jaki on jest fajny i jakie masz z niego super korzyści jest lekko nie na miejscu w sytuacji gdy nie wszyscy dostąpili zaszczytu posiadania takiej promocji. Mi jest przykro że część ludzików z bractwa nie ma tego "ciekawego i pomysłowego bonusu" a że wszyscy robia turnieje jak dzikie osły to tym bardziej jest mi przykro. Gratki za taktowne wyczucie chwili

Z tobą nie dyskutuje,bo tobie ciągle cos nie pasi ... najpiewrw ci nie pasuje jakim kolorem pisze na forum a teraz to ... schowaj sie lepiej w krzaki i tam siedź :D
 

DeletedUser2553

Guest
Przed takim evencikiem dobrze jest się porządnie uzbroić w młotki, schodzi tego na potęgę, szczególnie jak się produkcję robi na najmniejszych interwałach. Gdybym nie miał Mocy Zasobów to nie byłoby takiego rumakowania :) Ogólnie pomysł dobry, ale lepsze byłoby w formie bonusu/zaklęcia 24h, które gracz może rzucić w dogodnym dla siebie czasie. Może w formie nagrody za którąś tam skrzynkę w turnieju itd... :)
 

DeletedUser174

Guest
@Aga8001 przepraszam że poczułaś sie dotknięta. Wynika to z faktu że mam silną alergię :/ wyjątkowo silnie reakcje alergiczne wywołują chociażby cwaniackie zachowania jednostek aspołecznych. Ostatnio drażnią mnie chociażby lichwiarskie oferty pewnych osób na żywe towary na S1. Podobno to się nazywa "przedsiębiorczość". Wg mnie to żydostwo tylko (proszę nie dokładać antysemickiej nadinterpretacji). Ubolewam, ale obok ludzkiej głupoty nie umiem przejść obojetnie... wiec mając alternatywę "dyskusji" z dziewicą intelektualną z przyjemnością posiedze sobie w krzakach
 
Status
Zamknięty.
Do góry