• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

To nie błąd Promocja na manufakturach

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2264
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
ja je..ię. "facepalm"

jestem w lepszym sorcie, przykro mi dla poszkodowanych, na pocieszenie dodam że słabo z niego korzystam bo dopiero dziś się zauważyłem po dziwnym kolorze czasu produkcji i dopiero teraz widzę że jestem w kaście wybrańców, od dawna piszę że Public Relations (PR) tej firmy to dno, muł i wodorosty ale tym to po prostu przebili siebie... brak mi słów

A wszedłem na forum, bo już myślałem że normalność wraca i jest to jakaś forma rekompensaty za skopanie czegoś przy aktualizacji (byłem ciekaw co padło) - trąbka to po prostu śmiech na sali jeśli chodzi o jakość informacji

Na koniec taka uwaga, jak widać można robić zmiany na "gorąco" a tyle błędów czeka na hotfixy miesiącami
 

DeletedUser2982

Guest
Jestem bardzo rozczarowana tym co się wydarzyło, do grupy wybrańców się nie załapałam... Po to jest chyba Beta aby tam testować. Zero jakiejkolwiek informacji. Trace coraz większe zaufanie do tej gry a wręcz odechciewa mi się grać po takich akcjach.
 

DeletedUser2264

Guest
Zawsze wpadnie ktoś i się będzie cieszył głosno, że coś dostał... Chodzi o to dzieci, że jeden dostał, ainny kurde NIE!!!!
W kinolu mam jak tam fajnie tym co dostali bo ja i spora większość NIE!!!

Spadam w krzaki
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1220

Guest
A ja mam takie pytanie, jeśli krótko przed końcem promocji ustawię sobie produkcję na najdłuższą opcję czyli 16h to po wygaśnięciu promocji tak to zostanie czy zmieni mi się nagle na 2 dni???

Szkoda, że @Dragomira nie odpowiedziała na to pytanie, bo bonus się kończy i nie wiem jaką produkcję ustawić na noc. Tak, więc dzięki!
 

DeletedUser2553

Guest
Zapewne dostaniesz następnym razem a pominięci zostaną ci co teraz mieli bonus. Będziesz lepiej do niego przygotowana. Nie płacz już :)
 

DeletedUser1874

Guest
Nie trzeba przeprowadzać żadnych badań, ćwiczeń, testów, ani potem analizować wyników... by wiedzieć, że jeśli da się coś części osób, wybranych w bliżej nieokreślony sposób, to reszta będzie się czuła pokrzywdzona.

Rozumiem oburzenie osób, które bonusu nie dostały, natomiast on nie był AŻ TAK ogromny, by była potrzeba obrażania się na kogokolwiek, o ile oczywiście tak niesprawiedliwy podział jest sytuacją jednorazową. Skoro bonus rozpoczął się bez szczególnej zapowiedzi i w środku tygodnia, nie wielu miało okazję z niego porządnie skorzystać - a te nieliczne osoby które są w grze cały czas i tak sporo więcej zyskują każdego tygodnia na zlecaniu krótszych produkcji.

Należę do osób które na bonus się załapały, ale jeśli tak bardzo zależy Wam na statystykach wykorzystania okazji oraz uczciwości względem graczy, to teraz dajcie w zapowiedzianym kilka dni wcześniej terminie taki sam bonus całej reszcie - będzie grupa kontrolna (te osoby które miały bonus dzisiaj) i będzie porównanie z tym ile produkcji wykonano, jeśli było wiadomo wcześniej o bonusie, a ile jeśli przyszedł z zaskoczenia.

Najbardziej natomiast zastanawiają mnie stwierdzenia, że jeśli taki bonus trafi się podczas jakiegoś eventu to nie będzie możliwe wykonywanie zadań wymagających ukończenia produkcji w manufakturach, skoro nie będą trwały już 3 lub 24h tylko 1 i 8. Wiem, że większość osób nie czyta tych misji i kieruje się niemal wyłącznie przygotowanymi listami misji... ale w warunkach ukończenia misji, nigdy nie jest podane by zrobić konkretną ilość "trwających 3 godziny produkcji", tylko produkcji o konkretnej nazwie, więc ja bym się raczej cieszył, gdyby produkcje w evencie robiły mi się 3x szybciej. Znów wygląda to na szukanie problemów, tam gdzie ich nie ma.
 

DeletedUser1874

Guest
Szkoda, że @Dragomira nie odpowiedziała na to pytanie, bo bonus się kończy i nie wiem jaką produkcję ustawić na noc. Tak, więc dzięki!

Z tego co zauważyłem, produkcja zlecona wczoraj przed północą (trwająca 9 godzin) wcale się nie skróciła wraz z rozpoczęciem bonusu - stąd opłaciło mi się ją anulować i zlecić 8 godzinną (normalnie 24h). Co wskazuje, że liczy się czas produkcji przy zleceniu. Dlatego nie sądzę by zakończenie bonusu miało wpłynąć na już zlecone produkcje - na 99% jeśli tylko zlecisz 16 godzinną produkcję podczas bonusu, potrwa ona 16 godzin, niezależnie od bonusu na koniec.
 
Status
Zamknięty.
Do góry