• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Propozycja Odwołania Kierownika Elevenaru

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser1329
  • Data rozpoczęcia

Losy Kierownika Projektu Elevenaru

  • Pozostawić na stanowisku

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    7
Status
Zamknięty.

DeletedUser1329

Guest
Witajcie to jest kolejna Aktualizacja pogarszająca warunki gry, Na wniosek graczy na podstawie pomysłów graczy zostało wprowadzone wbrew idei modernizacji projektu rozwiązania pogarszające realia gry.

Ja pamietam rok temu były sobie dzwonnica dawało towary zawsze teraz jest to tylko 4x na dzień
Były sobie potężne budynki eventowe niestety już nich nie ma
Były sobie promocje 100% są 10% 20% 30% kpina

Słuchajcie Wnioskuję i proszę powiadomcie każdego na serwerze trzeba kogoś odwołać ze stanowiska kolejny raz za sprawą nie trafionych decyzji ktoś na wniosek graczy wprowadza rozwiązania które zamiast im ułatwiać grę, utrudniają do tego stopnia że powstaje frustracja ogólne zniechęcenie do gry i co tu dużo mówić złe się dzieje.

Oświadczenie Społeczności
My społeczność elevenaru nie życzymy sobie takiego traktowania gdzie osobomy które wspierają finansowo projekt teraz okazuje się że mają minusy w populacji i kulturze. Złe decyzje trwają już zdecydowanie za długo. Wiele osób z zżytych grą dziś o godzinie 12:05 musiało wzywać karetkę do siebie podejrzewając zawał *(tak było w moim przypadku - okazało się że miałem nerwo bóle w okolicach serca ewidentnie to moja wina za bardzo wam ufam wam wpłacając kasę).
Prosimy o zmienę osoby na tym stanowisku na taką która się bardziej zaangarzuje niż ta która jest teraz.

Łączę pozdrowienia
kukaszek20
 

DeletedUser1329

Guest
Rozwinę swój wniosek Wotum zaufania do szanowanego pana Kierownika

Dzwonnica - byłem wręcz chory musiałem ją mieć mój przyjaciel już ją miał zgarniał góry towarów. Zrobiłem rzecz taką wyciągałem portfel i kupiłem diaxy na runy - po jakimś czasie Padła kwestia ludzie chcą coś zupełnie innej beczki i miły członek zespołu mówi łaskawie dobrze ale dzwonnica za dużo daje wynik tego do dziś można zobaczyć - Ja doszedłem do wniosku aby było to około rok temu i jeden miesiąc że muszę odpocząć od elevenara wróciłem po roku z nowymi pomysłami i nadal są rzeczy nie pojęte.

Potężne budynki eventowe - chciałem przypomnieć że nim zrobiłem sobie roczną przerwę wydałem grube setki na projekt elevenar nie po to aby teraz się okazało że źle zainwestowałem. Kupiłem diaksy aby Lśniący Ogród mieć więcej szt i tak samo Lodowcowy Ogród teraz te budowle dają 60% mocy ich użyteczność spadła do tego stopnia że jedynym rozwiązaniem stało się postawić kilka antycznych terenów i trzy świątynie ognia. Ale nadal będę miał minus 10k pop kasując ogrody. Kompletna katastrofa bo nawet teraz kupując za 600 zł diaxy czyli 28000 szt starczy na wymianę rezydencji na magiczne ale nadal brakuje mi 8k pop. o Ludzie na jakim świecie ja żyje. że mimo że na becie są i były problemy rzeczy są wprowadzane. Wiadomo chwileczkę powiecie masz za dużo zbrojowni i manufaktur i warsztatów hola hola - Aby cykliczne zadania zrealizować co trzy godziny to ja potrzebuje własnie tyle manufaktur tak samo potrzebuje tyle towarów do turnieju i tak po nim jestem żebrakiem. Co do zbrojowni mam 4 mniej być nie może bo niestety walczę wojskiem i muszę kiedyś spać teraz mam wątpliwy komfort spania 4 h bo na tyle mogę na raz nastawić koszary. Ale zaraz zaraz czy ja teraz negocjuje swe niewolnictwo dla jakiegoś pryncypała, który nie wie że ludzi trzeba szanować i dbać o nich tak aby oni o Was zadbali - nie oczekuje nic więcej jak szacunku i odwołania kierownika!

Polityka Promocji - jest teraz po prostu bez sensu - promocje są nieregularne pojawiają się w momencie kompletnie nie dopasowane do popytu - Ja wam coś powiem promocje się daje wtedy kiedy klient ma kasę a nie w tedy kiedy algorytm się zgodzi. Czy jak przychodzisz do Banku skorzystać z promocji na kredyt to czy pani w okienku mówi nie teraz panu nie damy bo jest pan nie parzystym klientem, kierownik był na Bali* i czarownica mu powiedziała aby tego nie robić. Masakra kompletnie nie rozumiem retoryki suportu w tym temacie za każdym razem sobie tłumacze że są większymi niewolnikami ode mnie bo muszą z dwóch stron się szarpać z ludźmi tymi którzy nimi zarządzają i z tymi którym pomagają.

*przykład z kosmosu, nie ma on związku z supportem

Jeśli masz coś do dodania lub przykład złej decyzji proszę napisz poniżej
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1865

Guest
Witajcie to jest kolejna Aktualizacja pogarszająca warunki gry, Na wniosek graczy na podstawie pomysłów graczy zostało wprowadzone wbrew idei modernizacji projektu rozwiązania pogarszające realia gry.

Ja pamietam rok temu były sobie dzwonnica dawało towary zawsze teraz jest to tylko 4x na dzień
Były sobie potężne budynki eventowe niestety już nich nie ma
Były sobie promocje 100% są 10% 20% 30% kpina

Słuchajcie Wnioskuję i proszę powiadomcie każdego na serwerze trzeba kogoś odwołać ze stanowiska kolejny raz za sprawą nie trafionych decyzji ktoś na wniosek graczy wprowadza rozwiązania które zamiast im ułatwiać grę, utrudniają do tego stopnia że powstaje frustracja ogólne zniechęcenie do gry i co tu dużo mówić złe się dzieje.

Oświadczenie Społeczności
My społeczność elevenaru nie życzymy sobie takiego traktowania gdzie osobomy które wspierają finansowo projekt teraz okazuje się że mają minusy w populacji i kulturze. Złe decyzje trwają już zdecydowanie za długo. Wiele osób z zżytych grą dziś o godzinie 12:05 musiało wzywać karetkę do siebie podejrzewając zawał *(tak było w moim przypadku - okazało się że miałem nerwo bóle w okolicach serca ewidentnie to moja wina za bardzo wam ufam wam wpłacając kasę).
Prosimy o zmienę osoby na tym stanowisku na taką która się bardziej zaangarzuje niż ta która jest teraz.

Łączę pozdrowienia
kukaszek20
Wybacz Przyjacielu, ale nasz Team, z Dragomirą na czele, istnieje tylko po to, żeby jakoś tłumaczyć często absurdalne, żeby nie powiedzieć kretyńskie pociągnięcia Władców Gry. Najlepszy przykład to poprawka 1.39, dotycząca Wielkich Dzwonnic / Kryształowych Latarni, która była szczytem idiotyzmu. Niestety, mają głos tylko w jedną stronę, z góry w dół. Nie są w stanie przekazywać naszych głosów wyżej, bo nikt tam się z głosami zwykłych Graczy nie liczy. My tutaj na odwołanie Kierownika Gry mamy taki sam wpływ jak na odwołanie Prezydenta USA lub Szefa ONZ. Pozdrawiam :)
 

DeletedUser110

Guest
Potężne budynki eventowe - chciałem przypomnieć że nim zrobiłem sobie roczną przerwę wydałem grube setki na projekt elevenar nie po to aby teraz się okazało że źle zainwestowałem. Kupiłem diaksy [...]
Jeśli masz coś do dodania lub przykład złej decyzji proszę napisz poniżej
Hm. Każdy, kto źle zainwestuje, uważa, że to wina tego, który sprawił, że ta inwestycja w ogóle doszła do skutku. Inwestorzy w Amber Gold też nie po to wsadzali tam kasę, żeby się okazało, że źle zainwestowali. Przecież Elvenar to tylko gra przeglądarkowa, "zyskiem" z inwestycji są tylko piksele na ekranie monitora.
Zresztą, jak już w jakimś innym wątku pisałem: Elvenar, jak i inne gry przeglądarkowe, są albo GRAMI albo inwestycją w piksele. Można w to grać, aby te piksele, które chciałoby się widzieć na ekranie mieć, albo sobie te piksele kupić. Tylko, że jak się kupuje piksele, a nie zdobywa z gry, czyli wskutek rozwiązywania dylematów, co i jak gdzie ustawić, co pobudować a z czego zrezygnować, oraz "inwestując" czas poświęcony na grę, to co w takim razie jest złą inwestycją?
 

DeletedUser1329

Guest
@general777 Przyjacielu myślmy konstruktywnie, zawsze jest rozwiązanie. Utwórzmy Fundację która kupi licencje elevenara na PL. Niech ta fundacja jeszcze nadaje w internecie kanał na którym jest elevenar. Fundację która zbiera kasę na wykup i ma decydujące zdanie na rozwój polskiej edycji.

@Ferdek Przyjacielu nie rozumiem sorry nie rozumiem

PS.
ten wątek ma posłużyć rozładowaniu frustracji
 

DeletedUser1329

Guest
Fundacja + Stowarzyszenie Graczy - kto się zna na prawie ten znajdzie rozwiązanie optymalne
 

DeletedUser

Guest
@kukaszek20 Ferdek po prostu pisze ci warunki umowy (OWH) kupujesz dostęp do usługi pt. "oglądam kolorowe piksele" nie kupujesz ich jako takich bo są własnością firmy (coś jak z wejściem do zoo, gdzie de fakto kupujesz wejście do ogrodu a nie oglądanie/posiadanie konkretnego zwierza)

Ja to mam bardziej pokręcony umysł, jako że weszli w mobilkę a z drugiej strony flash jest już "przeterminowanym" narzędziem to się zastanawiam czy to nie jest takie delikatne zarzynanie przeglądarki, przy okazji goląc z kasy co się da. Zauważ że ten rebalakns w ogóle nie dotnie graczy mobilnych, bo nie mają tych budynków
 

DeletedUser626

Guest
Odwołanie kogokolwiek za pomocą ankiety na forum jest nierealne, a pomysł z wykupieniem licencji to już kiepski żart.
Rozumiem nerwy, szukamy wyjścia z obecnej sytuacji, ale za takie pomysły dziękujemy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry