• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Propozycja Oferty dla graczy

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser1329
  • Data rozpoczęcia

Jakie masz zdanie?

  • na TAK!

  • Na nie!


Wyniki ankiety widoczne po oddaniu głosu.

DeletedUser1329

Guest
Jest Całkiem Fajnie lecz brak jest działań w obszarze promocji produktów drogich 600 zł i 800 zł. I mam tutaj swoją propozycję aby dodać do oferty Budynek produkujący Orki dla graczy którzy zetkną się z koniecznościami negocjacyjnymi pt. "orki" Ale też budynek Skład materiałów do budowy - taki budynek jak jego potrzeby zaspokoi gracz w postaci towarów tieru 1 2 3 mógłby dawać bonifikatę na poziomach 1 do 5 od 5% do 25% czasu przedsięwzięcia budowy. Poziomy 1 kupuje się wraz z produktem za 600 zł i 800 zł kolejne poziomy się uzyskuje gdy wykona się kolejne zakupy za minimum 200 zł.

Jeszcze brakuje mi produktu aby kupić batalion wojska za diax do tego powinien powstać pn. Obóz Werbunkowy 2x2 gdzie gracz na kolejnych poziomach może zakupić jednostki z koszar i tak poz 1 daje możliwość zakupu pierwszą jednostkę w wielkości 1 oddziału jaki z badań opracował gracz na kolejnych poziomach kolejne jednostki. Budynek aby nabyć oczywiście trzeba kupić pakiet 600 lub 800 a kolejne poziomy się nabywa poprzez opłatę diax

ale też rozważyć trzeba czy czasem nie będzie się lepiej sprzedawało jak wprowadzi się stałą stopniową zmniejszającą koszty diax. w tym celu Program lojalnościowy gdy gracz wykona zakup pierwszy za 600 zł lub 800 dostaje -3% kosztu diax na wszelkie produkty wew gry. Kolejne zakupy pakietów 600 dają zmniejszenie -1% a 800 zł daje zmniejszenie -1,33%. Ważnym jest też ustalenie maksymalnego zmniejszenia kosztów diaksów na poziom ok -49% (pod pojęciem koszt diax to są zakupy towarów przy negocjacjach lub przyspieszenia a kończąc na zakupie PW.

Pozdrawiam
Niech rozpocznie się fiesta!
Łukasz
 

Tajniakos

Paladyn
Toś chłopie pojechał z tematem :) kupujących diaxy w takich ilościach jest może 1% na serwerze. Zejdz na ziemię w Polsce jesteśmy;) Na menagera IG byś się nadawał :)
 

DeletedUser2264

Guest
Toś chłopie pojechał z tematem :) kupujących diaxy w takich ilościach jest może 1% na serwerze. Zejdz na ziemię w Polsce jesteśmy;) Na menagera IG byś się nadawał :)

Też tak sądzę, to brzmi jak hej ludzie ile możecie wydać :D 600-800 złotych??? Potargujmy się :D Za orki?? Na którym etapie gry jesteś??
 

DeletedUser1329

Guest
Wiesz kazali mi napisać to na forum i to uczyniłem - choć się wzbraniałem z obawy na brak zrozumienia. Proszę o konstruktywne rozwiązania a nie oceny portfela. Nie każdy wyda raz 600 zł ale w przeciągu 4 lat może osiągnąć taką kwotę na diax.

@Kattina jestem na R^6

Proszę was o wsparcie pomysłu jeśli nie głosem za to może intelektualnie. Osobiście kupie za 600 zł tylko wtedy kiedy mam taką kwotę i jest promo 100% i jeśli będzie coś extra.

Z moich obserwacji wynika ze IG bardzo uważnie patrzy na zdanie community więc wejdźmy w dyskusję konstruktywną.
Pytanie 1
Co IG ma dodać do pakietów 200+ aby więcej osób kupiło ?
Jak ma wyglądać PL (program lojalnościowy) aby zaczęła się ogólno-serwerowa fiesta.?

pozdrawiam
Kocham elevenar!
Łukasz
 

DeletedUser626

Guest
Pomysł na program lojalnościowy w formie promocji na kolejne zakupy nie jest zły, natomiast specjalne budynki to już niebezpieczne posunięcie.
 

DeletedUser1329

Guest
Artur z kujaw mówił że orki to jest nie wykonalne lecz resztę należy rozpatrzyć.
 
Do góry