• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Prywatne Wiadomośći

Hassano

Łucznik
@Dragomira Dzisiaj około 17 robiłem porządek w wiadomościach pw. Skasowałem kilka a reszta została. Po przelogowaniu sie skrzynka jest pusta. Co najlepsze skasowały sie nie tylko odebrane ale i wysłane a tam nic nie ruszałem..
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser3033

Guest
hmm podejrzewam robiłeś czystki i poszło wszystko do kosza
to że ta gra czy strona działa wolno czy raczej muli to nie wina sprzętu oprogramowania ani przeglądarki czyszcząc przeglądarkę usuwasz wszystkie informacje jakie się zachowały
 

DeletedUser3033

Guest
hmm choć jak zmieniłeś bractwo w tym czasie to też się z automatu kasują pewne wiadomości
 

Hassano

Łucznik
Nie nie bractwa nie zmieniałam ewidentnie wina gry a nie wiem czy sie to nie zbiegło w czasie z dodaniem przygody
 

DeletedUser3033

Guest
hmm napisze ci tak mi też się taka sytuacja przydarzyła ale im dłużej gram to stwierdzam że wszystkiego się można spodziewać i by się nie denerwować i nie psuć se gry olewam
na koniec jak na prawdę chcesz odzyskać wiadomości pisz do suportu i kiedy to miało miejsce może mają kopie zapasową i da się to może odzyskać ale nie robiłbym sobie nadziei
 

DeletedUser626

Guest
Skasowanie wątku skutkuje kasacją powiązanych wiadomości wysłanych i odebranych, nieważnie gdzie go skasujesz - wątek może być widoczny jeszcze do momentu przelogowania, dopóki nie odświeżą się dane. I niestety, nie da się tego cofnąć.
 
Do góry