• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Zgłoszone Przełącznik między towarzyszami [13-D15] [17-01-ZZ2]

  • Rozpoczynający wątek thek
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
W zasadzie ten temat to pewne rozwinięcie idei przedstawionej już w innym wątku a konkretnie "Pomoc w bractwie - przyspieszenie". Zamiast luźnego paska, można powiązać całość z już istniejącym menu na środku. A więc lecimy?

No to na początek coś dla wszystkich :) Po co skakać po mapie i dodatkowo ładować ją? Wrzućmy sobie do paska ich, albo choć tych, których chcemy buffować jako "Znajomych" :)
g1KOPim.jpg


Skoro już to mamy, to może otwórzmy ;)
UANN1Pd.jpg


A co dla tych w Bractwie jakimś? Proszę bardzo! Z drugiej strony też jest miejsce :)
2o62CZM.jpg


To także możemy otworzyć sobie
xvvrUl2.jpg


A teraz oba zamkniemy...
9dX7YGj.jpg


A teraz wisienka na torcie... Co jeśli nic z tego nie chcemy? Nie tylko pasków ale nawet menu, które swoją drogą w wielu wypadkach przeszkadza. Schowajmy to wszystko :D
5J4vByh.jpg
 

DeletedUser13

Guest
Mnie się podoba, po prostu identyczne rozwiązanie z FoE (tyle że się rozwija, a tam są zakładki), a to byłaby zmiana na plus :)

PS Podziwiam Twoje chęci do obrazowania pomysłów ;)
 

DeletedUser

Guest
Chciałem zrobić, by pomysł był responsywny, a nie jak zazwyczaj, czyli na duże rozdzielczości jedynie. Stąd choćby zobacz na dole @Shchoopac :) Rozwijane mają pewną maksymalną szerokość. Do tego czasu ich szerokość się może zmieniać, wraz ze zwiększającą się ilością osób, po czym pojawiają się suwaki. Widać je nawet na grafikach. To te zielone coś :D
 

DeletedUser

Guest
Mi też się podoba, zdecydowanie świetne ułatwienie, które najprawdopodobniej nikomu nie będzie przeszkadzało.
Dobra robota! :)
 

DeletedUser697

Guest
Zróbcie wreszcie jakąś przewijaną listę członków bractwa w stylu tej z FoE na dole ekranu, bo takie klikanie na ikonkę bractwa, przechodzenie do zakładki członków i klikanie "Odwiedź", żeby np. zmotywować po kolei wszystkich, jest baaardzo męczące :/
Postarajcie się wprowadzić takie coś jak najszybciej ^^
 

DeletedUser727

Guest
Proponuję dodać przy nazwie gracza (towarzysza) dwóch "strzałek" w lewo i prawo, które przełączałyby pomiędzy miastami sojuszników wg rankingu w bractwie. Funkcja dostępna po wejściu do jednego z członków bractwa. Jeśli ktoś nie rozumie, niech pyta.
 

DeletedUser80

Guest
Co tu nie rozumieć:) Dobry pomysł, nawet miejsce jest (tam gdzie wcześniej "łapki" były:)).
 

DeletedUser878

Guest
Ja bym jeszcze proponował dodać coś takiego na mapie świata, wejdziesz do jednego gracza, - sąsiada i masz pokazane strzałki, że chcesz przejść do kolejnego. Myślę, że ułatwiłoby to motywowanie ludziom i zachęciło niejako do robienia tego. ;) bo aktualny system motywowania jest męczący.
 
Status
Zamknięty.
Do góry