• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

To nie błąd przeciągające sie budowy

kasiaczb

Zwiadowca
Po raz kolejny zgłaszam budowę przciągającą się już od 2 tyg!! u gracza baju16- i tak jak m owiłam jest to gracz który gra i nas motywuje więc wasz poprzednia odpowiedż jest nieaktualna. Bardzo proszę o zaktualizowanie wygladu miasta tego gracza.
 

Hajmdal

Moderator Forum
Zespół Elvenar
Gracz loguje się regularnie i nic mu się nie przeciąga. Proszę o zamknięcie tematu.
 

kasiaczb

Zwiadowca
Gracz loguje się regularnie i nic mu się nie przeciąga. Proszę o zamknięcie tematu.

Jezu!!! Na tym etapie rozwoju nie ma budowy która trwa więcej niż 30 min. a w moim obrazie miasta ten gracz ma ciągle te samą rezydencję w rozbudowie już od ponad tygodnia. Czy wy mnie bierzecie za debila czy co? Ja nie pytam czy gracz regularnie gra czy nie ja proszę o podanie mi aktualnego wyglądu miasta tego gracza. Nie mówię też że u tego gracza się przeciąga budowa tylko że u mnie ten gracz ma ciągle tę same budowle w rozbudowie.
 

Hajmdal

Moderator Forum
Zespół Elvenar
Gracz gra aktywnie, błędu z jego budynkami nie ma. Wszystko jest w jak najlepszym porządku, rozbudowy się nie zakończyły ponieważ gracz sobie tak je ustawił że nie mają kontaktu z drogą. Wystarczy czasami się przyjrzeć miastu.
 
Do góry