• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Przedstaw się, a pokaż się?

  • Rozpoczynający wątek Kokorek
  • Data rozpoczęcia

jakub357

Łucznik
Według mnie, powinien powstać dział tylko dla zarejestrowanych użytkowników; a dostęp do tematu z zdjęciami, tylko dla osób w jakiś sposób uwierzytelnionych.

Ale najpierw niech będzie dział dla zarejestrowanych.
 

DeletedUser626

Guest
Nie będziemy robić specjalnego uwierzytelnienia dla całego działu, z powodu jednego tematu, do którego przez rok nikt nie zajrzał. Każdy kto chce może podzielić się swoim zdjęciem, ale robi to na własne życzenie i odpowiedzialność. W dobie facebooka nie sądzę, by osoby, które swoje zdjęcia wrzucają do Internetu miały problem z tym, że zobaczy je ktoś spoza gry.

Team już się dawno swoim zdjęciem podzielił:

2016.png

(Od lewej: @artur87 , @Falantir , @Dragomira , @Urdur , @Hajmdal )

(źródło: https://pl.forum.elvenar.com/index.php?threads/spotkanie-społeczności-elvenaru-2016.1596/#post-19619)
 

DeletedUser2308

Guest
A ja zrobie to nie łamiąc zasad forum kiedyś byłęm piękny a teraz jestem gruby i brzydki zemby i usta mam osmolone od palenia tytoniu ale pracuje nad sobą staram się ograniczać jedzenie.
Ale z twarzy nie jestem nawet brzydki jeśli chce to umiem zadbać o wygląd i ćwiczyć..Zapuszczam brode.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry