• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Przedstawicielstwo handlowe

MDS Krakow

Zwiadowca
Hejo !
Przenoszę temat tutaj :)

Przedstawicielstwo handlowe do pewnego lvl daje golda, później wchodzi na inny lvl I daje portalowki. Czy później daje coś innego od 17 aktu ? I czy warto zakładać temat w pomyslach o zmianach tego budynku ? Umówmy się... portalowek jest mega dużo wiec to przedstawicielstwo mogło by dawać coś innego np od 17 aktu kiedy wchodzi unuryt ? Jesli cos pomyliłem to wybaczcie :)
Rozpoczynam dyskusje, słucham Państwa :)
 

Tajniakos

Paladyn
W 17 Rozdziale Przedstawicielstwo Handlowe cały czas daje 10% portalówkę. Myślę, że dodanie do niej np: unurytu w 18 R zdecydowanie zmotywowało by wielu graczy do wystawienia ich z inwentarza :) Niestety obecność w niej nagrody w postaci owej portalówki biorąc pod uwagę przesyt ich w iglicy powoduje, że powstaje w inwentarzu już spora kolekcja tych budynków. Więc myślę, że drobny lift tego budynku wyszedł by wszystkim tylko na dobre :)
 

MDS Krakow

Zwiadowca
Dokladnie tez tak uważam i chociaż trochę zwiększyła by się atrakcyjność iglicy, bo iglica wygląda coraz biedniej... oprócz dzina, diaxow, zbrojmistrza i katalizatorow to reszta jest trochę zbędna... (oczywiście pisze tutaj o osobach które nie mają na maksa rozwiniętego miasta i wciąż potrzebują diaxow do ekspansji w miescie) dla pozostałych osób to nawet dzin i diaxy są nieatrakcyjne...

Co byście proponowali zamiast portalowek od 18 aktu ? Jakiś zwój 10% na uzupełnienie magazynu unyrytu ? :) luźno myślę i słucham Państwa :)

PS. Nie rozmawiamy tutaj o nagrodach w iglicy tylko o budynku 'przedstawicielstwo handlowe'
 
Ostatnia edycja:

skrybik

Rozbójnik
Jestem za tym, aby tym starszym graczom też cos dano wartosciowego. Nam (mlodszym graczom) dano artefakty, ktore sie są potrzebne sarszym. Niech też coś dostaną, aby bylo ciutkę bardZiej sprawiedliwie :)
 

Lanariko

Szef kuchni
Co byście proponowali zamiast portalowek od 18 aktu ? Jakiś zwój 10% na uzupełnienie magazynu unyrytu ? :) luźno myślę i słucham Państwa :)
Pomysł jak najbardziej ciekawy. jako jeden ze starszych graczy, robiących iglicę regularnie portalówek mam już uzbieranych na następne 3 rasy pewnie.
Jakiś sposób na ziarna/unuryt byłby bardzo mile widziany. Ale obawiam się ze musiałyby być to stałe określone ilości bo w przeciwieństwie do magazynu portalowego, magazyn na unuryt i ziarna nie ma limitu.
 

MDS Krakow

Zwiadowca
Ale obawiam się ze musiałyby być to stałe określone ilości bo w przeciwieństwie do magazynu portalowego, magazyn na unuryt i ziarna nie ma limitu
Myślę, że określenie stałej ilości nie byłoby problemem :) można by dać co 24h np 10k unurytu albo mniej albo więcej :) to teraz pytanie... czy zrobi ankietę do tego i może uda się to zgłosić do IG czy muszę osobny post zrobić? I w jakim dziale jak coś:)
 

blazius1

Paladyn
Jeśli planują dać Cud Antyczny dla unurytu, to może być opór żeby dawać unuryt z małych budyneczków. Już widać, że nie planują na razie takich wspomagaczy do tego zasobu.
Ma to pewnie ścisły związek z planowanym zapotrzebowaniem na unuryt. Czyli że unuryt może nie być ilościowo tak potrzebny jak mana czy ziarna.
 
Do góry