• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Przegląd prowincji pokazuje inne punkty rankingowe, niż są w walkach.

Charlene

Szef kuchni
Mam taką zagwostkę. Otworzyłam dalszą prowincję, żeby sprawdzić czy są w niej już orki do negocjacji i okazało się, że są. Trochę się zdziwiłam, ponieważ wg przeglądu, prowincja z orkami została oznaczona jako 10 (teoretycznie od 11 miały być orki) i wg informacji z wiki, ten numer ma być ilością punktów rankingowych za konflikt a tak nie jest.
Zrzut ekranu 2020-09-17 o 10.38.19.png
Po wejściu do prowincji:
Zrzut ekranu 2020-09-17 o 10.40.14.png

Wychodzi na to, że prowincje w przeglądzie są źle oznaczone? Może to na wiki jest podana niepoprawna informacja?
Zrzut ekranu 2020-09-17 o 11.01.42.png

Gdybym tego nie sprawdziła, to bym się wkopała zdobywając wszystkie prowincje z 9 do turniejów i musiałabym trochę poczekać na Orki :/ mam zapas jeszcze nieotwartych, ale byłam przekonana, że dalsze to 10 a nie już 11, więc ten przegląd wprowadza w błąd. Jeśli wszyscy tak mają , to w takim razie co ma oznaczać ten numer, skoro nie jest ani liczbą rankingową, ani numerem prowincji?
 

xEasyRiderx

Rycerz
Tak to prawda wg. wszelkich informacji ( wiki, zaawansowani gracze) orki wchodzą od 11 okręgu na mapie jednak w praktyce pojawiają się już w 10 :(
 

BlossomValvi

Łucznik
Jak dla mnie wszystko się zgadza opis w wiki to opis okna podboju prowincji, czyli drugi screen

Jeśli się nie mylę to ta cyfra na mapie oznacza dystans w prowincjach (kręgach?) pomiędzy twoim miastem a dana prowincja czyli ta jest w odległości 9 lub 10 prowincji od miasta (9-10 krąg)
 

xEasyRiderx

Rycerz
Jak dla mnie wszystko się zgadza opis w wiki to opis okna podboju prowincji, czyli drugi screen

Jeśli się nie mylę to ta cyfra na mapie oznacza dystans w prowincjach (kręgach?) pomiędzy twoim miastem a dana prowincja czyli ta jest w odległości 9 lub 10 prowincji od miasta (9-10 krąg)
Może też źle odczytuje wykres jednak jak dla mnie jest różnica pomiędzy cyfrą 10 a 11 czyli liczba okręgów od miasta?
 

BlossomValvi

Łucznik
Zaciekawiło mnie to bo w sumie nigdy nie polegalem na tym narzędzi, bo jak patrzę na apke to mi się wszystko zgadza
Wieczorem porównam z przegladarka
 
To nie wiki wprowadza w blad, to raczej blad w samej grze.
w takim razie co ma oznaczać ten numer, skoro nie jest ani liczbą rankingową, ani numerem prowincji?
Ten numer ma byc numerem kregu (ma byc, ale nie jest), w ktorym lezy prowincja. W oknie z przegladem prowincji gra niestety zaniza numer kregu o jeden. Dowod:
mapa.jpg

To screen z "dziewiczej" wioski. Jak widac prowincje z pierwszego kregu opatrzone sa cyfra 0, choc za kazdy konflikt w takiej prowincji otrzymuje sie 1 punkt rankingowy. Takze @Charlene orki pojawiaja sie rzeczywiscie w 11 kregu, ale gra prowincje z tego kregu pokazuje niestety z numerem 10.
 

xEasyRiderx

Rycerz
Ten numer ma byc numerem kregu (ma byc, ale nie jest), w ktorym lezy prowincja. W oknie z przegladem prowincji gra niestety zaniza numer kregu o jeden. Dowod:
mapa.jpg


To screen z "dziewiczej" wioski. Jak widac prowincje z pierwszego kregu opatrzone sa cyfra 0, choc za kazdy konflikt w takiej prowincji otrzymuje sie 1 punkt rankingowy. Takze @Charlene orki pojawiaja sie rzeczywiscie w 11 kregu, ale gra prowincje z tego kregu pokazuje niestety z numerem 10.
Czyli teraz wszystko jest jasne a już sądziłem że też mam zwidy :)
 
Do góry